P

Onbaşı
11 Ocak 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 92 (Bu ay: 0)
Gönderileri

merhaba arkadaşlar,çoğunuzun kafasının karışık olduğunu düşünerek bu yazıyı yazmak istedim.çoğunuz evde çalışmak zorunda kalana kadar etütte,kütüphanede vs. çalıştınız ve ara verildiğini duyduğunuzda bazılarınız 2 3 gün ya da 1 hafta tatil vereyim dedi.ayrıca kışın gelmesiyle birlikte üzerinize bir rahatlık,fazla uyku isteği çökmüş olabilir.buradaki belki 2 3 kişi benim gibidir ama geçen sene ara verildiğinde 2 ay bilgisayar oyunları oynadım ve günde en fazla 100 soru çözdüm o 2 ay boyunca.bir de arkadaşlarınızın söylediklerine güvenip,onlardan etkilenip çalışmanızı sekteye uğratmamalısınız bence:).çünkü bu pandemi döneminde bazı insanlar sinsilik güçlerini 200 yapıyorlar.pişman olduğum bir sonuç almadım,ama konuların kaldırılması nedeniyle aldığım sonucun da hak ettiğim bir sonuç olmadığını düşünüyorum.her neyse,yolunuza devam edip üşenmeden programlı çalışmanız gerektiğini düşünüyorum.sorusu olan ya da yardıma ihtiyacı olan olursa iletişime geçebilir.hepinize verimli,öz çalışmalar ve başarılar.

tıp grubundayım üst dönemler girmiş boş yapıyorlar abaza avı şimdiden başladı bu ne olm
ingilizcesini türkçesinin önüne yazdım 13.428le girdim arkadaşım da 13.561 ile ingilizceye girdi var mı başka gelen
Sıralamam 13.428 İngilizcesini yazdım bekliyorum.Burayı isteyen arkadaşlar yazsın sohbet edelim.
Beyler araştırıyorum şu anda fakat bir sorum olacak.Bazı konuştuğum insanlar İngilizce tıp okumadan da yurt dışında doktor olunabileceğini söylüyorlar.Bu nasıl oluyor?Sizce çok zorlamayan bir üniversitede İngilizce Tıp okumalı mıyım?Yurt dışında doktor olmak istiyorum.
arkadaşlar ben yanlış yaptım itiraz vs. etmedim eğer elinde olan varsa ders kitaplarında kodonların birden fazla aminoasit şifreleyebildiğine dair bir bilgi varsa atar mısınız? ya da genellikle diye belirtmiş mi ? sene boyunca kesin olarak öğretildi amacım yanlış demek değil sadece varsa soruyrum
Ankara yıldırım beyazıt üniversitesi ve bu üniversitenin tıp fakültesi hakkında bilgisi olan var mı?Ankarada okumak istiyorum fakat en iyi seçenek bu şuan.Bir de sizce Çukurova Üniversitesi tıp fakültesi ile karşılaştırınca nasıl?(eğer yıldırım beyazıtın Ankara dışında artısı yoksa kendi şehrimdeki Çukurova’yı yazarım eğer sonucumda bir aksilik olmazsa.) Bu arada netler 98.25 tyt 75 ayt.obp 84.
3D nin son prova tyt ve ayt denemesi... Gerçekten mest oldum. Sınava göre daha zor ama dibine kadar kaliteli olduğunu düşündüğüm deneme.Hep 345 ve apotemi fanlığı yapıyordum şu zamana kadar ama bu deneme cidden çözdüğüm en iyi denemeydi.Çoğu kişiye katkıda bulunur diye düşünüyorum.Almak isteyen varsa hemen alıp çözsün sınava yakın çözerseniz moral bozabilir.


Sorunun cevabı 2 olmalı bence ama cevap anahtarı 3 demiş.Burcu,Derya,Funda farklı meyveler yemişse üçünden biri olmak zorunda zaten armut yiyen kişi.Burcu yok aralarında Derya ve Funda olabilir sadece diye düşündüm.Neyi kaçırmışım?
Hakkında
Konum: Adana
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Mesaj Sayısı: 23
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 152
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 49)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 125 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.