J

Er
21 Aralık 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 123 (Bu ay: 0)
Gönderileri
tyt fen 15 üstü yaptıracak kaynak öneriniz, youtube kanalı öneriniz var mı? ne yapmalıyım
tam bi boşluk burası ya, ne yazmayı düşünüyosunuz arkadaşlar? boğaziçi pols anca 1000in başlarına gelir herhalde bu yükselişle gsü bilkent odtü vs hakkında bilgisi olan var mı
boğaziçi politika geriler mi sizce 1100lere bu kontenjan arttırımı vsden? yoksa iibflerin yükselişi nötrler mi
evet arkadaşlar 1 yıl geldi çattı ve bu anelizimi sizlerlre paylaşmak istiyorum

tyt 2020 türkçe: 19 ve 18 arası bi yerde olur orta ayar
sosyal: kek gelir
matematik: her zamanki gibi olur msü 2020den zor olmaz aynı ayarda olur
fen: msüden basit gelir tyt 2019 ayarında olur

kendi alanım için konuşucam burda

ayt edebiyat: 2 senedir kek geliyor zaten zor denilen masal sorusu bile düzgün edebiyat çalışan için basit bir soru sadece ahmet hamdi tanpınar sorusu eh işte azcık zordu diyebilirim, yine denemelerin 2 3 katı basit bi sınav olur iyi çalışan, iyi dediğim de işte orta iyi ayar çalışan biri fuller gibi
tarih: 6-7 yorum 3 bilgi sorusu gelir gibi bilgilerin yine 1-2 tanesi seçici olur
coğrafya: kek bi sınav gelir geçen seneki gibi doğru düzgün çalışmadım bile allaha emanet giricem
ayt matematik: geosu bu sene orta ayar olur, matematiği de 345in orta denemeleri gibi olur diye düşünüyorum. ama sınavda hiç görmediğimiz sourlar karşımıza çıkıyor burda şu fark önemli konunun mantığını mı öğrendin yoksa üstünkörü geçtin mi? bence burada ayt matı iyi çalışan mantığıyla öğrenen denemede yaptığının 5 üstüne çıkar

anelizimiz bitti herkese başarılar
soruyu çekmeye üşendim elinde olanlar baksın lütfen, d şıkkı doğru cevap aşağı yönlü gitmiş -bden sonra tamam da e şıkkında -x+b derken biz + dediğimiz zaman eksende sola kaydırmıyo muyduk? mesela -x+5 yazınca 5 sola kaymayacak mıydı? burda direkt a+b demiş yani direk sağa kaydırmış eksende?
özellikle 3d. bu yayının ne kadar çöp olduğunu msü giren arkadaşlar anlamıştır inşalalh ya. o tyt sorularının alaakası yok uzaktan yakından. hele geometri. (geometri için acil gayet iyi bu arada) matematikte karekök denemesi çözebilirsiniz bi daha da karekök gibi allahsı bi yayını kötülemeyin..
eveet arkadaşlar 1.yi çözdüm ve genel olarak diyeceğim şu ki en sınav ayarı deneme budur hele matematiği tam sınavlıktı bakacak olursak

türkçesi diğer alanlara göre daha çok zorladı beni dil bilgisi ağır geldi biraz, paragrafları da yorucuydu ama güzel, zorluğu ortanın azcık üstü diyebilirim

matından bahsettim 10 numara

sosyaline bilgi ağırlıklı demişler ama gayet normal bi sosyali var sınav gibi o da

feni de güzeldi fizik soruları basitti ama diğer alanlar normal

sonuç olarak alın çözün 345 ve bu apotemi denemeleri gerçekten çok iyi olmuşşş
bu maestroların pdfi hiçbir yerde yok mu elinde olan atabilir mi lütfen kaldırılmış her yerden
bende 6lı denemesi de var ilk 4ünü çözdüm ama sizce geçen seneki kurumsal tytler çözülür mü fark var mı aralarında? pdf isteyen olursa pm atsın atarım
evet aslında bu bolumu istiyorum ama nerelerde calistigi (devlete girip diplomat olmak haricinde) ve ne yaptıgı konusunda bi fikrim yok. bu bolumun mezunlarının iktisat veya isletme mezunlarından farkı nedir ve ne is yaparlar ozelde? ve uluslararsı ilişkiler düşünen başka tmci arkadaş var mı
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 315
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 360)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 465 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.