Onbaşı
27 Kasım 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 26 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba arkadaşlar. 32 yaşımdan sonra sol koluma kaplama bir dövme yaptırma isteği geldi   İstanbul'da oturuyorum. El işçiliği güzel, malzemeleri kaliteli ve hijyene dikkat eden bir stüdyo arıyorum. Düşündüğüm modelin kabataslak hali paylaştığım fotoğrafta var. Böyle hafif olmasını istiyorum ve içeriğine ekleyeceğim bazı detaylar olacak elbette. Açıkçası bu konu hakkında da pek bir fikrim yok. Yani fiyat aralıkları nedir, süreç nasıl işler vs. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/ce/16/c6/ce16c6ddf5886505e1b14f3893cab93c.jpeg&t=0&width=480&text=1
İstanbul Sabiha Gökçen yakınında oturuyorum. Yeni aldığım aracımda ufak tefek çizikler var ve detaylı bir temizlik yaptırmak istiyorum. Daha önceden bu uygulamaları yaptırıp memnun kalan varsa, yer tavsiyesi alabilirim. Anadolu yakası herhangi bir yer olabilir.
Kocaeli plakalı bir aracı yarın alacağım. İstanbul'da oturuyorum. Plaka değişikliğini tercih etmeyeceğim. Bunun misal HGS geçişlerinde bir katsayı, Polis veya Jandarma nezdinde olumsuz bir tarafı var mıdır? Yani farklı şehirlerde farklı plakalara sahip araçları kullanan bir çok araç sahibi var. Aksine 10 senedir alıp bindiğim araçların hepsi İstanbul plakalıydı. Yine de araç satışından evvel emin olmak istedim. Biraz araştırdım tatmin edici bir cevap bulamayınca sormak istedim.
Merhaba arkadaşlar. İlanları gezerken cruze çok gözüme çarpıyor. Bakım ve parça masrafı, kronik problemleri, otomatik mi manuel mi vs diğer etkenleri göz önünde bulundurup, şu an sahip olanlar ve daha önceden kullanmış olanlar bilgilendirebilirse memnun olurum.

Diğer alternatiflerim Opel astra 1.4t sport, Kia rio sedan 1.4 cvvt fancy ve mazda3 1.6 touring.
Merhaba. 2017 Skoda Superb aracımı 240 bin TL’ye sattım.
Yerine 2 adet araç alcağım. Öncelikle ikisinde de dizel veya benzin fark etmez. Vites seçeneğinde ise birini eşim kullanacağı için birisinin otomatik veya yarı otomatik olması mecburi.

Benim kullanacağım araçta ise rampalarda beni mahçup etmesin yeter bütçem 100 bin ile 110 bin arasında her ikisinde de. Önerilerinizi bekliyorum.(Egea, clio, linea kapsam dışıdır)
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 41
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 51)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 12 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.