S

Çavuş
22 Eylül 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 11 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Aklımdaki soru şu şimdi ben 6s 16GB kullanıyorum.Xs almayı planlıyorum ama 64 ve 256 gb'dan başka bir sürümü yok. XS 64gb çok uygun ama 256gb acayip pahalı resmen 2 katı fark var. 64GB olanını alırım ama 1*2 sonra gene 16 gibi sürünmeye başlaırm diye korkuyorum. Sizce napmalıyım?
15 gün önce ASUS 5700XT aldım. Oyun oynarken bazen ekran siyahlaşıyor(Pcyi kapatıp açmadan düzelmiyor) Bazende Display port dan gidip geliyor ekran sizce ne yapmalıyım? Önceki 2sürümdede aynıydı.
Corsair CMK16GX4M2A2666C16R Ram kullanıyorum. Anakartım Asus z170 pro gaming olup desteklenen ramlarde r olmayan yani siyah olanını desteklediği gözüküyor. Şimdi bende bu ramlerden var. Xmp 2666mhz çektiğimde ekran gelmiyor. Normal 2133mhz da kullandığımda normal açılıyor. Şimdi ramler destkeliyormu destekliyorsa nasıl xmp yaparım.
Vatanın kdv indirimdinden Asus 5700 xt aldım. Rtx 2060 super arasında baya kaldım. Kullandığım ekran kartı Gtx 1060 144 hz geçiş yaptğım için çok yetersiz kalıyordu. Bende hazır kdv indirimi görmüşken 5700 serisini terxih ettim. Ama rtx 2060s arasında baya kaldım. Ekran kartını aldım ama genede bir danışmak isterim. 5700 xt kullanan kullacılar memnunmu ?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 64
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 36)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.