D

Onbaşı
28 Ağustos 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 9 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhabalar,


Eski bir mu oyuncusuyum.


Uzun soluklu olacak şekilde tekrar mu online a başlamak istiyorum. Webzen'de başlamak istememin sebebi de uzun süre oynamak istemem. Başka bir serverda başlayıp kapanmasını görmek istemiyorum.


Bu yolculukta bana eşlik etmek isteyen, tekrar mu online'a başlayacak veya hali hazırda oynayan arkadaşları da davet etmek istiyorum.


Henüz daha hesap açmadım. Hangi serverda başlayacağımızı konuşabiliriz. Tercihim en yeni açılan server olacak.


Başlamak isteyen arkadaşların haberdar etmesini rica edeceğim.


Şimdiden iyi oyunlar ve iyi eğlenceler.

Mu online oyuncusu olmak bir hayalin peşinden koşmak demektir. Oyuncu olmak değil arayıcı olmak demektir. İdeal serverin peşinde koşmaktır.


Normal bir mu-sever oyunda geçirdiği süreden fazlasını ideal serveri ararken geçirir. Kaç çar açmıştır şu ana dek, kaç defa bu kullanıcı adı zaten mevcut uyarısını almıştır? Onun için hazırdır mu-severin karakterine koyacağı ad. Hangi adların alınıp hangilerinin alınmadığını bilir. Kendi orijinal karakter adını çoktan belirlemiştir. Onun için, oyunlar arasında en orijinal karakter isimleri mu online sunucularındadır.


Mayıs kelebeği gibidir bu karakterler. İsimleriyle, üstündeki itemlerle ve en önemlisi ardındaki hayallerle benzersizdir. Lakin sınırlıdır karakterin ömrü, bir veya iki gün oynanır sonra bırakılır. Tıpkı, mayıs kelebeği misali. Tekrar aranmaya başlanır ideal server. Belki hemen değil, fakat bilinç altında durur. Uzun süre hatırlanmaz mu online. Fakat gün gelip çatar, bir online oyuna başlayayım der insan. İlk akla, mu online gelir. Er ya da geç, mutlaka gelir. Belki şans eseri mu online ile ilgili bir siteye denk gelmişizdir, belki Lorencia barındaki müzik çalınır kucağımıza. Eski anılar bize tekrar aratır ideal serverı. Aslında her mu online oyuncusu bilir ideal server diye bir şeyin olmadığını. O sadece eski anılardır. Eski günlerin bizde bıraktığı duygulardır. Lost7nin ilk dönemecinde yapılan sohbetlerdir. Öyleyse mu online oyuncusu olmak, hoş anların ardında bir gezgin olmaktır.

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 1 haftadır league mu oynuyorum. Server lagsız ve kalabalık onun için memnunum fakat hiç Türkle karşılaşmadım. mu oynamak isteyenleri league mu ya bekliyorum. nickim Delil oyunda beni ekleyin.
Hakkında
Konum: tr
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 12 ay
Mesaj Sayısı: 16
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 16
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 8)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.