Er
14 Ağustos 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 95 (Bu ay: 0)
Gönderileri
bu sene eşit ağırlıktan ilk 10k gibi bir derece bekliyorum. odtü işletme istiyordum ancak bu sıralamayla gelmesi pek olası değil. odtü işletmeden sonraki tercihim odtü uluslararası ilişkiler, siyaset ve en kötü ihtimalle hacettepe işletmeydi. işletme harici bölümler çok fazla içime sinmediği için odtüde bu bölümlerden biri tutarsa işletmeden yandal yapmayı ya da sıralamam çok da kötü olmadığı için hacettepe işletme yazıp ortalamamı yüksek tutup odtü işletmeye geçmeyi planlıyordum. ortalamayı 4'e yakın yapıp hacettepe işletmeden odtüye geçmek mümkün müdür yoksa uluslararası ilişkiler ya da siyaset yazıp yandal yapmak daha mı mantıklı bir seçenek olur? bazı yerlerden odtü'de iibf'de okuyup endüstri mühendisliğinden çap yapanların olduğunu duymuştum, bu ne kadar olası? bir bilgisi düşüncesi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.
Arkadaşlar 2022 whatsapp ya da telegramdan mezun derece grubu kuruyorum. Motive edecek ciddi hedefli ve odağı sadece ders olacak disiplinli arkadaşları bekliyorum katılım 10 kişiyle sınırlı olacak. Katılmak isteyen arkadaşlar özel mesajdan mesaj atabilirler.
Arkadaşlar bu sene sınava gireceğim tarih için güzel bir soru bankası önerebilir misiniz lütfen
Bu sene 11e geçtim ve okul çok sıkı tutuyor 11 ve 12leri. 11de 11i sağlam tutmam gerektiğini biliyorum ama okul her ay en az 1 tyt denemesi yapıyor sıralamam pek iyi gelmediğinden de moralim bozuluyor ve tyt çalışasım geliyor. Kısacası elim ayağıma dolaştı tyt mi çalışayım ödevleri mi yapayım 11 mi çalışayım derken kafayı yemek üzereyim. Neler yapmalıyım bu sene içerisinde yardımcı olursanız çok sevinirim.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Mesaj Sayısı: 3
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 49
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 10)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 16 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.