Er
07 Ağustos 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 14 (Bu ay: 3)
Gönderileri
Arkadaşlar hemşirelik okuyan var mı , önerir misiniz iyi ve kötü yönleri nelerdir ? Göçmen Hemşire adlı yt kanalında yurt dışı imkanlarının iyi olduğundan bahsediliyor bu konu hakkında bilgisi olan varsa yazsın lütfen
TYT 70 80 arası aytye kısa zaman önce başladım 20 25 net yapabiliyorum gerçekçi olursak 40 50 k yapmam zor mu ( her türlü çalışacagım sadece cevaplarınızı merak ediyorum )
Msü sadece ön eleme için anladığım kadarıyla kho için kaç k ya girmeliyiz
Redmi note 10s den iphone x geçilir mi arkadaş veriyor emin olamadım
tyt ortalama 70 75 geliyor fende hala eksik oldugum konular var matta pkob sıfır geo 2 3 net geliyor henüz ayt adına çok birşey yapmadım sizce bundan sonra nasıl çalışmam lazım
Odtü kimya öğretmenliği okuyab birisi fen edebiyat fakültesindeki kimya bolumu ile çap yapamıyor mu Odtü kimya öğretmenliği
Tyt 60 civarı geliyor 1.5 aydır calısmama ragmen pek yükselis olmadı tytyi ne zamana kadar calısmalıyım ekim ortası cok geç olur mu ? hedef 25 30k mf
12.sınıfta açıga geçilir mi okuldaki hocalar pek iyi degil yks hazırlanırken büyük zaman kaybı olucak gibi hisediyorum
Yazı nasıl değerlendirmeliyim tyt 45 55 arası geliyor 11.sınıf fizik hariç güzeldi. Şimdiden teşekkürler
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 19
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 134)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 7 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.