D

Çavuş
16 Temmuz 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Sol arka kapı açılmıyor içerden denedim ordan da açılmadı bu sorunu yaşayan var mı acaba

arkadaşlar bilgisayarımı bir süredir kullanamıyorum. Açılışta siyah ekran çıkıyordu ve öyle kalıyordu. Bilgisayardan çok anlamam ama bunun hdd den kaynaklandığını düşünüyorum. Bad sector ler var düzeltmeye çalıştım programla ama açılırken yine siyah ekranda kaldı. Bu yüzden hdd veya ssd tavsiyesine ihtiyacım var ssd olursa 128-256 gibi yeterli hdd 1 tb düşünüyorum.
Merhaba bu iki modem arasında kaldım hangisini almalıyım sizce? Genellikle film ve iptv amaçlı kullanmayı düşünüyorum.
Merhaba arkadaşlar d link 224 300 mb modemi almayı düşünüyorum önerir misiniz? Ya da 250 liraya kadar tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mı? Genelde film ve iptv izleme amaçlı kullanıcam. Şimdiden teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar iyi akşamlar öncelikle. Bu tvler arasında kaldım. Kullanım amacım film izlemek, futbol maçları ve playstation. Siz hangisini tavsiye edersiniz? Bi de bunları kullanan arkadaşlar varsa artı ve eksi yönlerini yazabilirse çok iyi olur. Teşekkürler şimdiden.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 61
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 28)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 9 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.