S

Er
10 Temmuz 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 109 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Selam arkadaşlar, kafanızdaki soruları instagram DM yoluyla sorabilirsiniz. Böylelikle videolu ve detaylı bir şekilde cevapları sizinle paylaşabiliriz. Tercih dönemi için şimdiden kolay gelsin. (bunun dışındaki tercih soruları için dileyeni özel mesaj kutuma beklerim)

Optimum Dergisiinstagram
Tercihle alakalı tüm sorularınızı İnstagram mesaj bölümünden veya story üzerinden sorabilirsiniz! 🗒⏳
https://www.instagram.com/p/CR6ms7nlZF0
7660 sıraya itu endüstri gelir mi ? Geçen sene 8302 imiş . Öne çekse bile yapay zeka o çekişi biraz kirabilir diye düşünüyorum
Ozyeginde tam burslu mühendislik okumak hakkında ne dusunuyorsunuz lütfen bilgisi olanlar yazsın .
.
Ayt A kitapçığı olan atabilir mi ?
Arkadaşlar merhaba gecen seneki tyt sonucum nispeten iyiydi yani belki bu sene kullanabilirim ama tabi bu sene daha iyi de yapabilme ihtimalim var. Şimdi ben başvururken 2019 tyt puanı kullanma seçeneği kısmını isaretliyor muyum kafam karıştı ?
Elektromotor kuvveti EMK skaler mıdır vektörel mi ? Açıklayarak cevap verirseniz sevinirim
Gecen sene ayt kimyada 12d1y yapmıştım bu sene ayt Aydın yayınları kimya soru bankasını bitirmek üzereyim. 2. Kaynak çözmeli miyim sizce , çözersem ne çözeyim ?
Tam bir rezalet ! Galiba dalga geçmek için falan yapıyorlar. Kadın şıkkı okuyup geçiyor . Doğru cevabı okumak soru çözümü mü oluyor
Merhaba arkadaşlar, tytde Türkçe dışında bir sorunum yok ama Türkçeye ehemmiyeti şu ana kadar az vermiş olmam sebebiyle istediğim seviyede değilim. Türkçede 37 38 39 yapan arkadaşlar nasıl çalıştınız, bahsedebilir misiniz ?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 343
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 111)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 331 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.