M

Onbaşı
02 Temmuz 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 17 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Anakart ile ilgili sorum olacak. Z68m formatında anakart bakıyorum ancak pek bulamıyorum. Bir tane gözüme çarptı onunda cpu güç girişi 4 pin ve mosfet soğutucuları yok. Dİğer Z68 chipsetli anakartlara baktığımda cpu güç girişi 8 pin ve mosfet soğutucuları var. Bu iki anakartın arasında ciddi bir overclock farkı var mıdır ?
Anakart ile ilgili sorum olacak. Z68m formatında anakart bakıyorum ancak pek bulamıyorum. Bir tane gözüme çarptı, onunda cpu güç girişi 4 pin ve mosfet soğutucuları yok. Dİğer Z68 chipsetli anakartlara baktığımda cpu güç girişi 8 pin ve mosfet soğutucuları var. Bu iki anakartın arasında ciddi bir overclock farkı var mıdır ?
Anakart ile ilgili sorum olacak. Z68m formatında anakart bakıyorum ancak pek bulamıyorum. Bir tane gözüme çarptı onunda cpu güç girişi 4 pin ve mosfet soğutucuları yok. Dİğer Z68 chipsetli anakartlara baktığımda cpu güç girişi 8 pin ve mosfet soğutucuları var. Bu iki anakartın arasında ciddi bir overclock farkı var mıdır ?
Bilgisayar kasam matx boyutunda normal atx anakartlar sığmıyor. H61m de almak istemiyorum lütfen bir tavsiye verin.
Forumda yeniyimç
Sistemimi yükseltiyorum. Elimde E5440 işlemci G41mt-s2 anakart ve 6gb ddr3 1333mhz ram var. LG 1943SB monitör var. İsteyen olursa buradan özel mesaj atarak ulaşabilir.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 15
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 40)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Dahili Bileşenler
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.