_

Onbaşı
07 Haziran 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar daha düne kadar hiçbir sıkıntı yoktu. Şimdi ise böyle oldu yazılımsal olarak bi sıkıntı yok driverları kontrol ettim, ekran kartında da bir sıkıntı yok tv ye bağlayıp denedim acaba sıkıntı nedir donanımsal olarak monitörde midir?

Böyle bir sıkıntı yaşıyorum. Başka tarayıcılarda da denedim aynı sonuç.
Arkdaşlar film indirmek istiyorum fakat program bulamadım. Bi kaç tane denedim fos çıktı. Öneriniz varsa yardımcı olur musunuz? Teşekkürler
Arkadaşlar antalyadan gölhisara gitmem lazım. Buraları bilmiyorum. Nerden ve nasıl gidebilirim. Şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar burdur gölhisar da okuyacağım inşallah. Ama yurt 43. Sırada. Büyük ihtimal uzun bir süre çıkmaz.
Kalacak yer tavsiyeniz var mı ?
Arkadaşlar selamunaleyküm
Kısa tutacağım direk soruyu sorayım. Kara harp okulunda sınıfımızı seçebiliyor muyuz? (Topçu, tankçı, ikmal, muhasebe, vs.)
532 aradı az önce. Şöyle böyşe işte sizi faturalı yapalım dediler. Bende faturalı istemiyorum teşekkürler dedim. Sebebi özel değilse öğrenebilir miyim diye sordu, bende diyemedim ki sevgilim mi var ben o kadar dk'yı mesajı napim? Söylediğim şey şu aktif kullanıcı değilim...
Merhabalar,
2012 model Hyundai Elentra araca sahibim. Malum bayram zamanı bayram gezmesi için araca 6 kişi bindik. Seyir halindeylen sağ arka taraftan takırtı sesleri geliyordu. Araçda 6 kişi vardı ve bağajda da birkaç parça eşya. Virajlarda, tümseklerde, çukurlarda sesler geliyor. Başta bijonlarda gevşeme olduğunu düşündüm fakat kontrol ettiğimde hiçbir sıkıntı yoktu. Amortisöre baktım gözle görülür bi sıkıntı yoktu. Bu gün araca 4 kişi bindik ve yük yoktu. Hiçbir ses duymadım. Ağırlıkla alakalı lastiğin çamurluğa sürtmesi aklıma geldi fakat baktığımda hiçbir sürtünme izi de yoktu. Araç sadece yüklüyken bu ses meydana geliyor. Yüksüz şekilde birkaç test yaptık kendi imkanlarımızla fakat yine ses gelmedi. Tahminleriniz nelerdir, acaba nerede sıkıntı vardır, yorumlarınızı bekliyorum...

Teşekkürler
Hayırlı Bayramlar
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 33
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 80)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.