K

Er
30 Mayıs 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 69 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Beklemediğim tercihim geldi var mı bilgilendirecek? Ne düşünüyorsunuz kaçla yazdınız sohbet edelim
Arkadaşlar 2. önermenin neden yanlış olduğunu tam olarak açıklayabilecek var mı
Arkadaşlar 3. öncüle Altuğ hocamız yanlış demiş ama ben tam anlayamadım dershane hocama sordum o doğru kabul etti. İnternette biraz araştırdım ama iyice kafam karıştı doğruysa neden doğru yanlışsa neden yanlış açıklayabilecek biri var mıdır bana
Bilgi sarmal'ın dil bilgisi kitabı var elimde arkadaşlar konuların çoğu boş bir yerden tekrar edip dil bilgisini bitirmek istiyorum. Tavsiyeniz nedir kimden dinleyeyim nasıl çalışayım
Kolay gelsin hepinize arkadaşlar. Deneme çözerken gazları baya unuttuğumu fark ettim sıfırdan tekrar yapabileceğim bildiğiniz bir kanal var mı?
Bu günlerde işlerden sipariş veren var mı arkadaşlar ben verdim 2 gündür bekleyen siparişte durum sizde nasıl
Arkadaşlar şimdi işlerden deneme sipariş edeceğim fakat ayt fen kısmında yenilenen denemelerin hangileri olduğunu bilmiyorum (345 biliyorum sadece). Bana önerebileceğiniz ayt fen veya ayrı ayrı ayt fizik kimya biyoloji denemeleri var mı yenilenmiş
Birbirimizi takip edebileceğimiz ders üzerine sınav üzerine sohbet edebileceğimiz birbirimizi gaza getirebileceğimiz sekilde kendime çalışma arkadaşı arıyorum. Hedefim 10 20 bin mezunum boş vaktim çok hem karşımdakine hem kendime faydalı olabilirim diye düşündüm aynı durumda biri varsa bekliyorum
Mezun senem limit süreklilik biliyorum ama turevde biraz zorlanıyorum integrali halletmeden sağlam türev kapamak istiyorum kimi önerirsiniz (çok kötü degilim bu arada)
Eskişehir'de 345 kurumsal yapan kurum bilen var mı arkadaşlar?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 99
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 41)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 74 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.