Teğmen
15 Ekim 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar , Türk Telekom altyapımızı nihayet bitirdi. caddede bulunan fiber kabloyu binanın altında bulunan kutuya kadar çekti. Evlere ise cat6 kablo çıkıyor ? Şimdi biz fibernet mi hipernet mi alacağız ?? . Binanın altına koydukları kutunun resmini ekliyorum . Bu kutudan yukarıya yani evlere cat6 kablo çıkıyor , bunun hipernet olması gerekmiyor mu ? Gpon fibernet denilen sistemde kablosuz iyi değilmiş , tılgın modem kullanılıyormuş ... Eğer hipernet olursa daha cazip kampanyalar var . Baya araştırma yapıp okuduktan sonra sizlerden yardım talep ediyorum .

edit:Arkadaşlar tılgın ve zyxel 8324 türk telekomdaki yetkili operatörler tarafından detaylı biçimde bridge baglantısı yapılsa bile sinyali asus router'a köprüleme işleminin yapılamadıgını anladım.Yogun ugraslar neticesinde bu olaydan sıkılıp tılgın modemin(zyxel 8324 bendeki)portlardan birine access point ozellikli eski adsl modemi takıp kablosuz agımı genişletme yoluna gittim.En azından kablosuz agımı iki kattada çekmesini bu şekilde sagladım.Su andaki dusuncem ise access point özellikteki iyi bir router alıp hız normal turk telekomun modeminin gerçek hızının dagıtabilmek herkese iyi forumlar
http://www.sahibinden.com/2006_model_1_9_cdti_otomatik_vites_97_000-km_de_150-hp-06WQQaXQQ22412485WQQpXQQdisplayitem

Araç nasıl fiyatı piyasası sızce uygun mu arkadaslar ... 2 gune kadar hayırlısıyla almayı dusunuyorum.Sızden yorum beklıyorum .
Arkadaşlar selamlar

Bir konuda danısmak istiyorum . 2.el dizel araç almayı dusunuyorum ..fakat cevremden masrafının cok oldugu seklınde duyumlarım oldu..almayı dusundugum arac 2003 model ve ustu opel astra yada muadılı bır arac . perıyodık bakımı olan bır arac olduktan sonra ne sakıncası olur dıye merak edıyorum ..yanı bılmedıgım ne durumlar olabılır . sahıbınden.comdan opel astra ve ford focusa baktım . uygun buldugunuz araçların lınkını buraya yazabılırsenız ıyı olur . bıldıklerınızı paylasırsanız sevınırım.
. . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

http://www.sahibinden.com/2005_orjinal_58000_km_de_1_6_dynamique-08WQQaXQQ19492057WQQpXQQdisplayitem

İyi Aksamlar arkadaslar
Yukarıdakı ılandakı Renault Megan'a bır zahmet bakın .
Fıyat degerlendırmesı yaptıktan sonra tavsiye alabılırmıyım.. Bilmediğim hususlar muhakkak vardır..Teşekkür ederim.
http://www.sahibinden.com/2005_orjinal_58000_km_de_1_6_dynamique-08WQQaXQQ19492057WQQpXQQdisplayitem

İyi Aksamlar arkadaslar
Yukarıdakı ılandakı megana bır zahmet bakın .
Fıyat degerlendırmesı yaptıktan sonra tavsiye alabılırmıyım.. Bilmediğim hususlar muhakkak vardır..Teşekkür ederim.
İyi Akşamlar

http://www.sahibinden.com/canakkale_gelibolu_villa_arsasi-yatirim_insa_dinlenme_amacli-k-37WQQaXQQ19440108WQQpXQQdisplayitem

İlanda detaylı yazıldığı gibi arsam satılık ve takaslıktır .. Acil olarak araba alacağımdan ötürü yatırım amaçlı aldığım arsayı satılığa çıkardım ...Yerini bilenler ne kadar güzel bir yer olduğunu rica etsem yorum olarak yazabilirlermi_?

Araç olarak D sınıfı Ford Mondeo 2007-08 model full yada muadili araçlar olabilir..D Sınıfında olan her araç değerlendirilir.Üste vereceğim nakit sorun değil yeter ki mantıklı teklifler gelsin...

Hayırlı Günler Arkadaşlar

kaiser

HAZIRANDA CIKIYOR
3 MP CAMERA
58 x 110 x 18 millimetres
2.3 x 4.3 x 0.7 inches
Bounding Volume: 114.8 cubecentimetres
Mass: 160 grams (battery include
Microsoft Windows Mobile 6 Professional (Crossbow) AKU 0.2.0
Windows CE 5.2.1231
Qualcomm MSM7200 Chipset
32 bit
384 MHz
ARM11

mory, Storage capacity
ROM type: Flash ROM
ROM capacity: 256 MB
RAM type: SDRAM
RAM capacity: 64 MB, 42.2MB accessible
Hard Disk capacity: Not supported
Graphical subsystem
Display Type: color transflective TFT
Display Color Depth: 16 bit/pixel (65536 scales)
Display Resolution: 240 x 320 (76800 pixel)
Display Diagonal: 2.8 " (72 millimetres)
Viewable Area: 1.7" x 2.3" (43.2 x 57.6 millimetres)
Dot Pitch: 0.18 millimetre/pixel
Graphical Controller: Qualcomm MSM7200
Audio Subsystem
Digital/Analog Converter: stereo , 16bit audio sampling
Microphone: mono
Speaker: 1 loudspeaker (mono)
Audio Output: Proprietary jack
Audio Chip: Qualcomm MSM7200
Cellular Phone
Cellular Networks: GSM850, GSM900, GSM1800, GSM1900, UMTS800, UMTS850, UMTS1900, UMTS2100
Cellular Data Standards: CSD, GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA, HSUPA
Cellular Antenna: Internal
Call Alert: 72 -chord melody (polyphonic)
Vibrating Alert: Supported
Speakerphone : Supported
Phone Controller (DSP): Qualcomm MSM7200 (QDSP4000, QDSP5000)
Control Peripherals
Positioning Device: Touchscreen
Keyboard: Slide-out QWERTY-type keyboard, 41 keys
Keyboard Backlight: Automatic keyboard backlight (upon press of any key) and ambient light intensity sensor
Directional Pad: 5 -way directional block (including action button)
Jog / Scroll Wheel: Pressable rotary scroll wheel
Interfaces
Expansion Slots: SDIO, microSD, TransFlash
Serial (UART): RS-232 , 115200bit/s
Proprietary connector
USB: USB 2.0 client, 60Mbit/s
USB Series Mini-B (mini-USB) connector
Infrared Gate: Not supported
Bluetooth: Bluetooth 2.0 , Internal antenna
Wireless LAN (Wi-Fi): 802.11b, 802.11g (54Mbit/s)
Internal antenna
Multimedia Telecommunication
Analog TV: Not supported
Analog Radio: Not supported
Satellite Navigation (GPS)
GPS Protocol: NMEA 0183
Browse all devices with integrated NMEA 0183 GPS
GPS antenna: Internal antenna
GPS Chip: Qualcomm MSM7200 gpsOne
Built-in Digital Camera
Main Camera: CMOS sensor, 1920x1440 (2.765 million pixels)
Autofocus (AF): Supported
Optical Zoom: 1 x
Macro Mode: Not supported
Built-in Flash: Not supported
Recordable Image Formats: JPG, BMP
Camcorder: 320x240pixel , 30frame/sec
Recordable Video Formats: 3GPP, MPEG4, MJPG
Secondary Camera for Video Calling
Secondary Camera: CMOS sensor, 640x480 pixel
Recordable Image Formats: JPG, BMP
Camcorder: 640x480pixel
Recordable Video Formats: 3GPP, MPEG4, MJPG
Power Supply
Battery: Lithium-ion , removable
Battery Capacity: 1350 mAh
Avarege Current: 123 mA
Estimated Battery Life: 11 hours
Additional Details
Additional Features:

* GPRS Class 10
* voice command
* A-GPS

Related Page: http://europe.htc.com/
Datasheet Views: 134023 times
Datasheet Time: Feb 28, 07 21:31:263
arkadaslar merhaba

jasjamı bende yakın takıbe alanlardanım

yalnız sızlere bır sorum olacak bu CİNGULAR 8525' veee HTC P4350 in imate jasjamdan farkı nedir...

urunu elektronıkten anlamayan bır tanıdık Amerıkadan getırecek. ona hangısını soylemem gerekıyor

aralarındakı fıyat farkından dolayı cınguler yada HTC P4350 almayı dusunuyorum ama bıraz arastırdım. cınguler gsm sırketıymıs,

sımkılıt sorunu oluyormu bılmıyorum >>ayrıca anlamıs degılım jasjam la aynı olan (tamamen )bu cıhaz neden 400 dolar

arkadaslar rıca edıyorum bana yardımcı olun işin içinden bır turlu cıkamadım
1 .resim ımate jasjam 2.resım thc4350 3.resım cingular 8525
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
referans >>>ömerozkan,, Orgeneral_,maddog1,, brtana , dhfatalist , casberg,,baron11,vgulgec,ufukuzman,neosis,Authority,kopfnussmann,
asm1303 ,Doktorhan,tecnical, kartal3457 , Halit61 dincerZ,BaDRuLe, fiesta59,asm1303,kartal_07,1906nedir,competition,__ultrAslan__.............................unuttuklarım varsa kusura bakmasın
Hakkımda:

referans >>> Orgeneral_,maddog1,, brtana , dhfatalist , baron11,vgulgec,ufukuzman,neosis,Authority,kopfnussmann,
asm1303 ,Doktorhan,tecnical, kartal3457 , Halit61 dincerZ,BaDRuLe...dj.trust.06 fiesta59,asm1303,kartal_07,1906nedir,competition,__ultrAslan__.............................unuttuklarım varsa kusura bakmasın
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
test
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 880
İkinci El Bölümü Mesajları: 478
Konularının görüntülenme sayısı: 82.784 (Bu ay: 273)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.