T

Onbaşı
03 Şubat 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 47 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Şaşıyorum arkadaş üniversiteye 17 yaşında başladım gss sorguladığımda 18 olduğum günden bu güne kadar gss borcu yazmışlar. Babam sigortalı. Arada bir ay kadar sigortalı çalışmıştım Allahtan o ay için yazmamışlar. Benim şimdi öğrenci olduğum dönemde çıkan borcu sildirmem için ne yapmam gerekiyor? Alo 170i aradım sgkya git dedi. E ben sokağa çıkamıyorum nasıl gideyim? E devletten provizyon sorgulamak istiyorum acaba sigortalı görünüyor muyum diye bakmak için ama gss borcum olduğu için görüntülenmiyor. Bana şimdi virüs bulaşsa devlet hastanesine almayacaklar mı beni? Bu işi bilen biri aydınlatırsa sevinirim..
Aklımda bir cafe racer projesi var. Bana önerebileceğiniz cgl 125, cb 125 muadili ikinci el, sıfır 7bin lirayı aşmayan motorlar var mı?
Bekliyorum ben 4817
Arkadaşlar yolda yürürken ölmeme garantiniz varmış gibi davranıyorsunuz
Arkadaşlar bildiklerinizi yazın konuya kurumları ve internet adreslerini ekleyelim beraber faydalanalım.
Son dakikalara girdik. Son bir onaylama vs. var mı tercihlerimi görüntüle sekmesinden pdf olarak kaydettim yapilmasi gereken bir sey kaldi mi?
Arkadaşlar bildiğiniz gibi istanbul-çevresinde (en azından büyük şehirlerde) bilgisayar mühendisliği sıralamalarında 5k'dan sonra 15'e kadar boşluk var. Arada galatasaray ve bazı özel üniversiteler olsa da bazı nedenlerden tercih edilmiyor. Konumuza gelelim sizce bu aradaki boşluk kapanır mı yoksa en azından sınırlar yakınlaşır mı ? tahminlerinizi bekliyorum. Bir kaç sene sonraki arkadaşlar için de rehber olur.
Fikir sahibi olanlar var mi? %100 burslu olani tercih listeme eklersem bir ihtimal gelebilir. Ondan sonra itü ehbyi yazacagim. İki turlu de İT sektorune yonelecegim. Merak etmeyin arkadaslar fizik ilgimi cekiyor ve itude secmeli bilgisayar dersleri var ayni zamanda internetten de ogrenebilirim.
Avantaj-dezavantajları neler
İş bulur muyum bitirince
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 345
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 75)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 169 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.