A

Onbaşı
25 Aralık 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 7 (Bu ay: 0)
Gönderileri

* Site Adı: Sigorta Hazır

* Site Adresi: https://sigortahazir.com/

* Açıklama: Sigortahazir.com tamamlayıcı sağlık sigortası, hamilelik sigortası, doğum sigortası, konut sigortası, daire sigortası, ev sigortası ve iş yeri sigortasında sizler için en uygun fiyat teklifini sunmaktadır. Sigortahazir.com size en yakın online sigorta acentesidir. Bir tık ile 20 farklı firmadan en uygun fiyat teklifini sizin için sunuyoruz. Tamamlayıcı sağlık sigortası fiyat teklifi almak hiç bu kadar kolay olmamıştır. Tamamlayıcı sigortada ve doğum sigortasında aileniz için en uygun fiyatlarını sunuyoruz. Konut sigortasında, daire sigortası ve işyeri sigortasında da en akpsamlı ve en uygun fiyatı sunuyoruz. Sitemiz üzerindne online teklif formunu doldurup bize göndermeniz yeterli. Türkiye'nin her yerinde size en uygun fiyat teklifini sunuyoruz. Formu doldurduktan kısa bir süre içerisinde size temsilcimiz en uygun fiyat teklifi ile dönecektir. Sigortahazir.com 15 yıldır sizlerin sigorta acentesi olarak sizlerin memnuniyetiniz için 24 saat çalışmaktadır. Tamamlayıcı sağlık sigortası nedir, tamamlayıcı sigortası'nın avantajları nelerdir, aile sağlık sigortasının ücreti ne kadardır, hamilelikte sağlık sigortası yaptırılır mı, doğum sigortasının kapsamı nedir, özel hastane masrafları nasıl sıfıra indirilir gibi tüm konularda aklınızda olan tüm soruları cevaplandırıyoruz. Konut sigortası nedir, konut sigortası fiyatları nedir, konut sigorta ücretleri ne kadardır, yangın sigortası, işyeri ve hırsızlık sigortasının sizlere kazandırdıkları nedir. Evinizi ve dairenizi nasıl deprem, yangın ve afet ve hırsızlığa karşı güvence altına alabilirsiniz. Trafik sigortası kapsamı, fiyatları ve ücretleri nelerdir. Trafik sigortası ve özel sağlık sigortası teklifi, kasko sigortası fiyatı ve teklifi gibi pek çok alanda sizler için en uygun fiyat teklifi sunan online sigorta acentesidir. Sigortahazir.com size ne yakin sigorta acentesi. Sigorta acentesi dendiğinde akla ilk gelen sigorta firması size bir tık kadar yakın. Tüm sigorta alanlarında, Türkiye'de faaliyet gösteren 20 sigorta firmasından sizler için en uygun teklifi sunuyoruz. En iyi sigorta firmasını mı arıyorsunuz? Biz sizin için bulalım sadece teklif istemeniz yeterli.

* Açıldığı Tarih: 2020

* Sitenin ilerleyen günlerdeki hedefleri: Tamamlayıcı sağlık sigortası, konut sigortası ve dier sigorta türlerinde en uygun fiyat teklifini sunmak.

Personel taşımacılığı bir firmanın verimini artıracak en önemli unsurların başında gelir. Ersetur olarak 2006 yılından beri sektörde hizmet vermekteyiz. 15 yıldır başta yurt içi kamu kurumları olmak üzere türkiye'de bulunan uluslar arası kuruluşların personel taşımacılığını üstlendik. Personel taşımacılığı hizmetinde taşıdığımız her koltuk başına müşterilerimiz en az 80.000TL ferdi kaza sigortası yapılmaktadır. Ersetur pek çok hastaneye, fabrikaya ve belediyeye personel servis taşımacılığı hizmeti vermiştir. Bununla birlikte personel eğitimlerimize çok önem vermekteyiz. Her yıl şoförlerimiz ve ilgili personelimiz düzenli olarak sertifika eğitimlerine katılmaktadır. Sürücülerimizin her birinde personel taşımacılığına uygun SRC belgeleri vardır. Ayrıca şirket içi denetimlerde araçlarımızın yeterliliği ve muayene durumu ayrıca sürücülerin müşteriler ile iletişimi sürekli denetlenmektedir. Şirket içi görevlendirdiğimiz müfettişler servislerimize belli periyotlarla binerek servis sürücüsünün müşteriler ile iletişimi, servisin iç ve dış durumunu rapor etmektedir. BU raporlar çerçevesinde Ersetur proaktif davranıp servis aracıyla veya sürücüsüyle ilgili önlemleri sorunlar oluşmadan almaktadır. Personel taşımacılığı alanında sektörün öncülerindne olan Ersetur 2019 yılı itibariyle öz sermayesine kayıtlı 130 aracı bulunmakta ve bu say her geçen gün artmaktadır. Ersetur'a bağlı çalışan taşerön servis ve sürücüler ile bu sayı 1000 civarındadır. Ersetur istanbul, gebze, kocaeli bölgelerinde personel servis taşıma hizmeti vermektedir. Personel taşıma konusunda uzman Erstur bu deneyimini ayrıca öğrenci taşımacılığı alanına da taşımıştır. Ersetur olarak kurulduğu günden bu yana yüzlerce özel ve devlet okulunun öğrenci servis taşımacılığı hizmetini üstlenmiştir. Öğrenci servisi hizmetimizde şimdiye ne bir okuldan ne de br öğrenci velisinden şikayet aldık. Şimdiye kadar hiçbir serviste unutma, öğrencinin zarar görmesi ve benzeri olay ile karşılaşılmadı. Personel taşıma işinde uyguladığımız iç denetim mekanizmalarını aynı zamanda öğrenci taşıma alanına da taşıdık. Bu kapsamda yine şirket içi müfettişlerimiz vasıtasıyla her servis aracı ve servis sürücüsü denetlenmekte, bu sayede herhangi bir sorun ile karşılaşmadan gerekli önlemleri almaktayız. Dahası her okulda servi alanında yetkili bir personel bulunarak öğrencilere ve servisi kullanacaklara yardımcı olmakta, servislerin geliş ve kalkış saatlerini planlamaktadır. Bu yetkili denetimci aynı zamanda öğrenci servisleriyle ilgili şikayetleri ve istekleri dinlemekte, güzergahlar ile ilgili talepleri almaktadır. Personel taşımacılığı, öğrenci taşımacılığı, gebze personel taşımacılığı, istanbul personel taşımacılığı talepleriniz için sitemiz üzerinden bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. İhale şartlarına uygun, ekonomik teklifler ile hizmet talebinize cevap vermeye çalışıyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Servis şirketimiz ve sürücülerimiz en ileri iletişim teknolojisi alternatifleriyle donatılmıştır ve gerektiğinde her türlü sorunu derhal yerinde ve derhal merkez ofisimizdeki ameliyat masasına ileterek gerekli koordinasyonu sağlayarak iletebilirler. ERSETUR olarak, yılların verdiği tecrübe ile öğrenci taşımacılığında ve personel taşımacılığında en güvenli ve en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Yolcu taşımacılığı ciddi bir iştir ve çok fazla sorumluluk gerektirir. Bu sorumluluğun bilincinde olarak, hizmetlerimizin güvenliğine büyük önem veriyoruz. Personel taşımacılığında lider olarak hızla gelişen ERSETUR, her detayı en detaylı ve uzman kadro ile planlayarak kaliteli yolcu taşımacılığı sağlıyor, çünkü bu şirket için yol gösterici bir ilke. işin huzurlu yeri. Her marka, model araç ve aracı ihtiyaçlarınız doğrultusunda tedarik edebiliriz. İhtiyaçlarınıza göre alternatif çözümler üreterek size en uygun hizmeti sunuyoruz. Ek olarak, ISO standartlarının tüm gereksinimlerini karşılayan araçlarla kaliteye ve güvenilirliğe odaklanan konforlu bir hizmet sunuyoruz. Ek olarak, sürekli test etme ve öğrenme ilkesini göz önünde bulundurarak itici güçleri dikkate alıyoruz. Temizlik, dikkat, güvenlik, dakik taşıma ve düşük fiyatlar servis anlayışımızda en önemli ilkelerimiz arasındadır. Daha da önemlisi, en iyi alışveriş memnuniyeti önceliklerimizden biridir. Kamu ve özel kuruluşlar, sevkıyat standartlarının belirlediği kurallara uygun olarak sunduğumuz hizmet doğrultusunda. 2006 yılında personel ve öğrenci taşımacılığı alanındaki hizmetlerimizi sürdürdüğümüzü duyurmaktan gurur duyuyoruz. İşimizi emin olma sorumluluğuyla yapıyoruz. İki yüzden fazla araçtan oluşan deneyimli filomuz, deneyimli kadromuz ve ölçülebilir kalite standartlarımız iş liderlerinin tercihleri ​​ile değerlendirilmektedir. Genel Müdürlüğümüz Gebze'de bulunmaktadır. Her ikisinin de İstanbul'daki merkezinde ofisleri var, Türkiye çeşitliliğimizi ve araçtan otobüse kadar uzanan alanı size hizmet etmeye hazır göstermek için bizim yerimiz. Teknolojik ve katı imzamızla sektörün lideriyiz ve özellikle personel / personel taşımacılığı için her türlü taşıma gereksinimini ele alıyoruz. Çalışanlarınızın düzenli olarak evlerine ve işlerine taşınmasını sağlamak için kendimizi taahhüt ediyoruz.https://www.ersetur.com/personel-tasimaciligi/
Hakkında
Meslek: Bilgisayar Yüksek Mühendisi
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Mesaj Sayısı: 15
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 23
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 781 (Bu ay: 31)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Web Tasarım - Programlama
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.