W

Onbaşı
14 Aralık 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme
Toplam: 107 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Kaç k dan yazdınız?
Okuyan, bu sektörde olan var mıdır? Bilgi almak istiyorum.
DOSTLAR BU KONUNUN ALTINA ZIRT PIRT ARAYAN ÜNİVERSİTELERİN NUMARALARINI YAZIN DA AÇMAYALIM ŞUNLARIN TELEFONUNU KAPIDAN GEÇENE %75 BURS VERİLİYOR
BEN BAŞLIYORUM
NİŞANTAŞININ SADECE 1 NUMARASI:
0(212) 210 1010
50k civarı üniversite ve bölüm tavsiyelerinizi bekliyorum dostlar
2019'un 19k sı 2020'nin ne olur??? tahminler
Ösym yine 2 tane optik sorusu yapıştırdı ve yine aydınlanma şiddeti ışık akısı kısmından 1 soru geldi gayet güzel soruydu mercekle harmanlamışlar
Canlarım,kardeşlerim,büyük umutlarla bir sene daha bu a*k sınavına hazırlanan arkadaşlarım sakın moral bozmayın.Evet,sınavın ertelenmesi ve okul tatilinin uzaması büyük bir olasılık.Maalesef ki bu olasılıkla mezun avantajımızı kaybediyoruz.Ama şimdi gaza basmak için tam vakti!Bu çömez 12.sınıflar bu günlerin değerini bilemeyecekler,tatil moruk diye dolaşacaklar.Bizse geçen sene yaptığımız hataları tekrar yapmayacağız.
Sınavın kolay olması,ertelenince çalışmayanın çalışanı yakalayacağını düşündüğünüzden içinizde büyük bir korku var biliyorum çünkü bende de var :D.Ama bunların hiçbirini düşünmeden yolumuza devam edelim.Bunlar bizi daha da kamçılasın.HAYDİ ASLANLARIM KENDİNİZE GELİN AYAĞA KALKIN BU SENE BİZİM SENEMİZ 2020 SENESİ UNUTULMAYACAK NEDENLERİNDEN BİRİ DE MEZUNLARIN SINAVA DAMGA VURMASI OLACAK!!!

Gelin sarılalım.
Yapmayı düşünen var mı? Sizce gereksiz mi?Msü sınavından önce 15 gün ayt çalışmasının yanına tyt tekrarı eklemeyi düşünüyorum.Video izleyip not alırım/okurum ve bolca deneme çözerim.
Tyt netlerim 80 85 civarı.Bazı yerlerde bilgi eksiklerim de var.
Ayt'de kalan konularım:
Matematik: kümeler,pko,integralde alan
Geometri: analitik
Fizik: modern fizik
Kimya: elektrokimya ve organik
Biyoloji: sadece sistemler bitti. :((
(fotosentez,solunum,protein sentezi,bitki duruyor.)
Çoğu konuyu da tekrar etmem gerek çalışmama rağmen denemelerde kaçabiliyor.

Bunları göz önünde bulundurarak böyle bir çalışma yapmamı önerir misiniz?Yardımcı olursanız sevinirim.İyi çalışmalarr forum halkı.
(Hedefim msü değil.)
Selamlar,şu sıralar denemelerde tyt fende yavaşladığımı ve bilgileri unuttuğumu matematiğe ayırdığım zamanın azaldığını gözlemledim.tyt fen için önerileriniz neler,nasıl tekrar edebilirim? baya baya unutmuşum. deneme çözmek de işe yaramıyor. önerilerinizi bekliyorum.
Merhabalar,bu sabah dershaneye gitmek için otobüse bindim.Akbilim 2.60 bastı hala içim ağlıyor :dd.Akbil yüklediğim yere gittim öğrenci değilsin cart curt falan 2.60 basmaya devam dedi.Bana yakın olan İstanbul Kart başvuru merkezine gittim ve bu bilgiyi aldım sizle paylaşmak istedim.2019 yılı mezunlarının öğrenci kartı kullanabilmesi için aşağıdaki belgelerle herhangi bir başvuru merkezine gitmeleri gerekiyor.

Sorum şu ben tercih yapmadan direkt mezuna kaldım.Yani tercih yapıp yerleşemediğime dair bir belge yok.Kartı alabilmek için bu şart gerekli mi?

Düzenleme:Tercih yapmış olmamız gerekiyormuş arkadaşlar :((
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Mesaj Sayısı: 20
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 376
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 15.126 (Bu ay: 95)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 514 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.