L

Er
28 Ekim 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 14 (Bu ay: 0)
Gönderileri
2021 de Eşit ağırlık alanından sınava gireceğim. Aynı yıl sınava girecek kardeşlerimle bilgi paylaşmak, yardımlaşmak isterim. (Sayısaldan geçtim eşit ağırlığa, mezunum)
Uzun zamandır buralarda yoktum . Sınava hazırlanan kardeşlerime başarılar diliyorum. Üniversiteye yerleşince geriye dönüp baktığınızda ulan boşuna strese girmişim diyorsunuz kafanız rahat olsun. Netleri istediği seviyede olmayanlar daha önünüzde uzun zaman var kapanır, hallolur her şey..
Soru başlıkta
Ege Üniversitesi matematik kazananlar var mı ?
İstediğim üniversitenin Matematik bölümüne ilk 3 sıradan girince burs alabiliyor muyum ? (Sıralama say 100k)
Yani kontenjan 100 se ben İlk giren kişiysem burs veriyor mu 1 sene bilgisi olan varmı
İkinci öğretim mühendislik seçmek nasıl bi fikir sizce say 100k dayım var mı bölüm öneriniz ?
Yazılabilir bi bölüm mü , iş imkanları falan nasıldır bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi ?
98k say ile tavsiye ettiğiniz bölüm var mı ? Alan farketmez ist dışı tercihimdir
Ege üni kimya mühendisliği yazılır mı, kimya müh bölümü nasıldır okuyan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?
İstanbul Üniversitesi işletme okuyan ya da okuyan tanıdığı olan bi kardeşim yazabilir mi çok acil
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 191
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 131)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 39 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.