M

Onbaşı
05 Ağustos 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 87 (Bu ay: 11)
Gönderileri

Arkadaşlar ben de 2017 model 1.33 corolla var ve ben bu arabanın ses sistemi güncellemesi yapmak istiyorum. İlk başta 1 adet 1000w 250rms jbl ve yanında soundmax sx-600 mono amfi düşündüm. geri kalnları sonra bir amfi daha alarak tamamlayacağım ama şuan sizce bu subwoofer ila amfi uyumlu mu değilse nasıl subwoofer ve amfi önerirsiniz.

Arkadaşlar merhaba. Ben aracıma ip neon eklerken galiba sigorta attırdım klima ışıkları, ayna ayar ve far ayar ışıkları yanmıyor. Ne yapacağım yardım edin.
Başlıkta belirttiğim gibi 2500-3000₺ bütçe ile araca nasıl bir ses sistemi yapılabilir? Daha çok rap tarzı hareketli baslı müzikler dinliyorum.
Araç: Renault Fluence
Arkadaşlar kafama takılan bir soru var . clio sedan 2004 var bende 65hp dizel olanından. 3.viteste 100km/h görüyor. Bana fazla geldi. Aracı çok zorlamış olabilir miyim?
Arkadaşlar bende mercekli megane 2 araba var ve bunları led ampul yapmak istiyorum. Elimde bir çift H7 led ampul var bunlar kısalara uyar mı?
Gamepower ursa iyi midir alınmaya değer mi?
İşlemci:Rayzen 5 2400g
Anakart: Asrock AB350 Pro4
PSU+KASA:Dark N5 400w 80+ bronze
sizce oyun için hangi switchi seçmeliyim
ikisinin arasında kaldım hangisini seçeyim
klavye mi bilgisayara bağlıyorum sarı ünlem (kod 43) hatası alıyorum nasıl düzeltirim
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 22
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 172)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.