M

Onbaşı
04 Ağustos 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 9 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Sabah durduk yere bilgisayarım Windows yüklenme ekranından sonra siyah ekran verdi açılmadı 3 kere format attım düzelmedi. Ne zaman update atsam çöküyor düzelmiyor. Manuel olarak gtx 1660 super update yüklemeye çalıştım çöktü. Sistemi 1 saat geri aldım kullanırken şimdi aygıt yöneticisinde ekran kartım için şöyle diyor: Windows bu donanım için aygıt sürücüsü yükleyemiyor. Lütfen yardım edin.

Selamlar, elimde 7000 tl gibi bir bütçe var. Rtx 3060 5000e kadar çıkarsa almayı düşünüyorum ancak öyle gözükmüyor. Hazır sistemler 10000 tl olacak diyenler de var. Sormak istediğim soru, benim alacağım sistemin ekran kartı hariç her şeyi yerinde, i3 10100f(ya da i5 10400f) h410m a pro. Ben bu sistemi alırsam ana karttan görüntü alabilir miyim webde gezmek için vs? Stoklar geldiği gibi de ekran kartı alırım. elimde 7000 tl olmasına ragmen önümüzdeki ayın 15ine kadar 1000 1500 tl daha toplamam da mümkün.

Merhabalar sn49fil403 televizyon kullanıyorum, android smart ama bluetooth özelligi yok şimdi ben airpodslarımı bağlamak için sadece şu küçük bluetooth adaptörlerinden mi almam lazım yoksa büyük olanlardan mı?

Demek istedigim alıcı verici olan mı yoksa sadece usbnin ucu kadar olanlardan mı?

teşekkürler.

Merhabalar,
2-3 gündür internetimde sıkıntılar var ama sadece kendi bilgisayarımda yaşanıyor sanırım virus;
Hata şöyle bazı siteler açılmıyor(speedtestnet vs) steam indirme yapmıyor önceden github'da açılmıyordu ancak malwarebytes üzerinden yaptığım bir scanda 2 tane virus sildim github açıldı ama indirme sorunu ve bazı sitelere giriş yapamamam devam ediyor sanırım proxy sorunu ama nasıl çözebileceğimi bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Merhabalar son bir aydır yaşadığım bir sorun var.
Her ne zaman bir rar ve iso uzantılı dosyalardan sıkıştırılmış veri çıkartmaya çalışsam D:/ sürücüm kayboluyor(bölünmüş değil hem ssd hem hard disk kullanıyorum windows ssdye yani cye kurulu).
Bilgisayarı kapıyıp açınca düzeliyor ancak son zamanlarda çok fazla olmaya başladığından oldukça zamanımı alıyor bu hata.
Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Yeni bir eve taşındık ve evde internet altyapısı yok talepte bulundum ama çok takılacagımı zannetmiyorum altyapı döşeme işlemi nasıl hızlandırılır veya internet olarak ne kullanabilirim
Turkcell vınn wifiye baktım Çok Pahalı Anten Ile Bağlanan İnternetler Zaten Kazık 750 lira istiyorlar anten için
Başka Ne Önerirsiniz Teşekkürler
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 24
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 24)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.