Er
11 Temmuz 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 118 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Silinebilir...

Silinebilir
Silinebilir
Merhabalar.Origin hesabimin içinde hem apex Hem de bf1 oyunu var.Bf1 i oynamiyorum ama apexi oynuyorum.Hesaptaki oyunları ayirma gibi bir işlem yapilabiliyormu ?
Silinebilir
Arkadaşlar merhaba.Note 3 telefonumun ekranında biraz çizik ve kırıklar var bunu değiştirmek istiyorum.Fakat bir sorum var.Telefonun dokunmatinde hiçbir sorun yok ama telefonun camında kırıklar ve çatlaklar var.Telefonun ekran değişimi baya masraflı ben sadece telefon cam değişimi yapsam internetten telefonun camı yani ön yüzü ucuz.Sizce bu olabilirmi telefoncular yaparmı?.Panelde bir sorunu yok sadece cam çatlak bazı bölgelerde panel gözüküyor
Merhaba.Ekran kartım 6 pinlik güç girişi istiyor.Ben bir düzenleme yapmadan önce ekran kartı oyunlarda 60w güç çekiyordu düzenleme yapınca 45w kadar indirdim.Sizce 45w lık yaptığında güç kablosunu takmaz isem pc açılırmı
Merhaba.Elimde sapphire rx560 o.c ekran kartım var.Fakat ekran kartımda overclock lu sürümü olduğu için ve güç kaynağım 400w olduğu için bazen sorun yaşıyorum.Kartımdaki bu overclock u nasıl kaldırabilirim.Normal bir frekans ayarı biliyormusunuz 400w a yetecek kadar ?.Kartın bide 45w sürümü var.Orda ise 1216 mhz değerine sahip.Benim kartım ise 1300 mhz değerine sahip.Sizce bunu geri çekersem karta bir zarar verirmiyim ?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 55
İkinci El Bölümü Mesajları: 26
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 126)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.