Er
05 Temmuz 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 35 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba. KOÜ Elektrik Mühendisliğine geçen sene yerleştim. Ortalama ile yatay geçiş düşünüyorum. Bu okulun artıları ve eksilerini okuyan arkadaşlardan bilgi olarak alabilir miyim? Seçmeli miyim, KOÜ'de mi kalmalıyım?
VS'yi başlatıyorum haydi gazamız mübarek ola
Bu sazan türlerinden biriyim. Yapmayın zaten bu saatlerde açıklanmasını bekliyorum bir de fake sonuç belgesi çıkarmışlar oğlum bu işten para mı alıyorsunuz ösym beklentiyi yukarıya çıkarmayalım diye sizi maaşa mı bağladı çıldırıcam ya
Arkadaşlar son 24 saat, lütfen ciddi yorumlarda bulunalım

Tam gazi ceng yazıcam babam geliyo kocaeli elektrik yaz daha cok is imkanı var diyo kafam karısıyor ekşide dh da filan gazi cengi çok kötülüyorlar ama iyileyenler de var gazi ceng okuyanlar lütfen yardım edebilir mi ya da bilgi sahibi olanlar??
Merhaba
Yeni kimliğimi Ekim 2017'de çıkarttırdım. Ancak yaklaşık 2 hafta önce kaybettim. Elimde eski kimliğim var ve delgeç ile delmediler. Eylül başında ise kimlik gerektirecek bir işim var. Acaba deliksiz eski kimliğimi kabul ederler mi? Aksaklık olur mu çok önemli bir mevzu. Yeni kimlik çıkarttırmak için ise en erken ekime randevu veriyorlar. Lütfen bilgili arkadaşlar yardımcı olsun


Sıralamam 52K ve 46K ile tercihlerimi kapattım. Daha düşüklerine gitmek istemiyorum. Mezuna kalmak ta koymaz. Sanırım hayatımın en büyük riski, 1 yılımı ortaya koyuyorum. Sizce hangi tercihim gelir?

Edit:
ODTÜ MAT 46K
CERRAHPASA CENG 41K
CERRAHPASA EE 44K
EGE CENG VE EE 38K
DEÜ CENG VE EE 41K
YTÜ OTOMASYON İNG 38K TÜR 41K
konu silinebilir
Soru başlıkta, gelir mi?

Gelmemesi durumunda Bilkent %100 Mat nasıldır bileniniz var mı? ODTÜ ile aynı sıralama
taban puan sitelerinde yanlarında (ingilizce) ibaresi yok, bu tamamen türkçe olduğuna mı, yoksa %30 ingilizce olduğununa mı kanaat?
2013 SBS nesnel bir yargıdır ki gayet zordu. SBS'yi gören biz TEOG tayfa hayvan gibi SBS stiline çalıştık. Gel gör ki 470 puan yaptım. Nesi kötü, gayet güzel puan dedim. Yüzdeliğim 2,30 küsürdü. 7,5 lik okulu ailemin ve okul müdürünün zorunla yazmıştım. Ben nerden bileyim 7,5'lık okulun tutacağını? Sonuçlara baktığımda kısa süreli bir kalp krizi geçirmiştim. 2 puanla şehrimdeki fen lisesini kaçırmıştım.

Bunu neden anlattım, puanlar TEOG'ta aşırı yükseldi. Çünkü binlerce birinci çıktı. TEOG neydi, sistem değişikliğiydi. Soru tiplerinin değişikliğiydi. Test başı 20 dakika mola demekti. Matematiği 15 dakikada yapıp bitene kadar yatmıştım. Yani bu da sürenin çokluğu demekti.

YKS neydi? Sistem değişikliğiydi. Soru tiplerinin değişikliliğiydi. 80 soruya 180 dakika demekti. Ama bir önceki senelere nazaran daha zordu.

TEOG'a benzetilirse 2010 gibi gelir diyebilirdim. Ama sınavın zorluğunu ve forum dışında adayların da olduğunu hatırlamak gerekirse 2016'dan biraz daha iyi geleceği kanısındayım. Aslında bir yıla benzetmek ÇOK YANLIŞ. Ama mesela kendi sıralamamı ben 2016'dan 2-3K daha iyi bekliyorum.

Ve TEOG'ta en çok zorlayan ders dindi. (benim için değil de, çevrem için.) Dini yapan yüksek puan aldı.
TYT'de de matematiği 30 üstü yapan eler bence. Çoğu kişi yetiştiremedi. Soruların zorluğu ile alakası yok. AYT'de de LTİ-Geometri ve Fiziği yapan eleyecek.

Hayırlı forumlar. En sağlıklı sonuç için 31 Temmuz'u bekleyelim. DH'lılar olarak birbirimizi bunun için üzmeye gerek yok. Umarım herkesin istedigi gibi olur sonuclar. (2015 :D)
Hakkında
Konum: İzmir
Meslek: Öğrenci
Forum İmzası:


# KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ | Elektrik Mühendisliği '2018 #
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Mesaj Sayısı: 6
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 222
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 140)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 375 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.