F

Onbaşı
14 Mayıs 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 15 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar tavsiyenize ihtiyacım var tarihle alakalı herhangi bir şeyi araştırmam gerekiyor ama röportaj da yapmam gerek konu önerebilir misiniz (örn:.. çeşmesi vs olabilir)RÖPORTAJ şartt
arkadaslar tarihle alakalı bir olayı araştırıp kaynaklardan vs 5 sayfa yazmam gerekiyor.Fakat bu konu ağır bi konu olmamalı ki altından kalkabileyim bana konu önerebilir misiniz?
arkadaşlar ben ankaraya okumaya geldim istanbuldan ve kimliğim eski kimlikti ayrıca ikametgah istanbula kayıtlı nasıl bir yol izlemeliyim?
arkadaşlar krediyi aldık diyelim ilk ay. ondan sonrakı aylar almazsak ödemeye dahil olmuyor değil mi?
arkadaşlar merhaba başlıktaki bilgisayara sahibim(ssd hala almadım),ilk 1 ayda pubg,fortnite gibi oyunları kasmadan oynuyordum fakat artık oynayamıyorum aşırı kasma oluyor lol harici doğru düzgün oyun açmıyor.bilgisayarım şu an 4 aylık falandır sorun neyden kaynaklı bilen var mı? nasıl bi yol izlemeliyim çözüm için
ülkücü teşkilatı gelip zorla teşkilata gelmemizi istediler yürüyüşler için vs gelmeyeni dövüyolar büyük ihtimal nasıl bi yöntem izlenmeli bunlardan kurtulmak için?
arkadaşlar şubemi nasıl öğrenebilirim bilgi sahibi olan özelden yazabilir mi
Yaşasın!!!:)
bu bölüm hakkında bilgisi olan birisi bizi aydınlatabilir mi?
soru başlıkta yurtlardan farkı ne detaylı açıklayabilecek var mı fiyatından rahatlığına
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 196
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 454 (Bu ay: 82)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 56 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.