Y

Onbaşı
12 Mart 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 41 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Herkese merhaba bütçem 350.000 tl araç arıyorum hangisini önerirsiniz hız felan önemli değil sedan olsun geniş olsun konforlu olsun yeter şimdiden teşekkür ederim

Arkadaşlar merhaba şuan b5 kullanıcısıyım 325.000 tl limitim var b6 ya geçmeyi düşünüyorum ancak motorlar hakkında bilgi sahibi değilim artıları eksileri nelerdir motorların kullanan arkadaşlar yazarsa sevinirim

Düzenli online fm22 oynayacak arkadaşlar bana özelden numarasını atarsanız wp grubuna ekleyeyim

Evlilik için beyaz eşya alacam ama hangi marka alacağımı bilemedim herkesin bir marka için olumsuz düşüncesi var hangi marka almamı önerirsiniz

ALINACAKLAR

1-BUZDOLABI

2-ÇAMAŞIR MAKİNASI(9KG)

3-BULAŞIK MAKİNASI

4-OCAKLI FIRIN

Merhabalar yakın zamanda evlenmeyi düşünüyorum beyaz eşya alıcam sizce hangi marka almalıyım tek tek mi alsam daha karlı olur yoksa toplu şekildemi bilgilendirirseniz sevinirim

DÜĞÜN PAKETİ TAVYENİZ VARMI!!
arkadaşlar merhaba resimlere sosyal medya hesaplarını ikonlarıyla beraber nasıl ekleyebilirim birde bunun bir pratiği varmı yoksa tek tek bütün resimleremi uğraşmam gerek örnek resimdeki gibi nasıl yapabilirim
HP Pavilion 15-AU112NT Intel Core i5 7200U 8GB 1TB + 8GB SSD GT940MX Windows 10 Home 15.6" Taşınabilir Bilgisayar Y7Y49EA

Kullananlar acil bilgi
Hafta sonu bu hp pavilion 15 au 112nt kırmızı laptop almayı düşünüyorum bilgi verirmisiniz
gta v kaldırırmı
Gta v oynayabileceğim kaliteli laptop arıyorum
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 28
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 209 (Bu ay: 678)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.