E

Teğmen
15 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 3 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar merhaba emulatörden pubg mobile oynadığım zaman altın 2 ye düşüyorum bronz ve gümüş adamlar geliyor plat 5 veya altın 1 e çıkınca da hep as taç adamlar denk geliyor var mıdır bunu düzeltmenin bir yolu? Teşekkürler

Merhaba geçen sene bedelli askerlik parasını yatırdım fakat beni hastaneye sevk ettiler kilodan dolayı boy 179 kilo 108 Yağ oranım %30 olduğu için obez sınıfına giriyorum 1 sene erteleme verdiler 1 ay sonra yeniden gideceğim kurula kilo 110 oldu benim merak ettiğim şu 2.senede erteleme mi veriyorlar yoksa çürük mü geçen sene kurula girerken 2.senedekilerin hepsine çürük verdiler fakat internette biraz araştırdım 2.seneyede erteleme verebiliyorlar galiba bu konuda beni aydınlatan bir arkadaş çıkarsa çok sevinirim
Merhaba 1 sene önce bedelli askerlik paramı yatırdım fakat hastaneye sevk edilip Eylül ayında 1 sene erteleme aldım fakat şimdi o para çok acil bir şekilde bana lazım oldu benim sorum şu bedelli olarak 2.ye muayene gittiğim zaman kilom müsait değilse çürük vereceklerdi fakat ben şimdi paramı geri alsam Eylül ayında muayeneye girdiğimde gene çürük veriyorlar mı yoksa prosedür en başından mı işliyor acaba bilgisi olan aydınlatırsa çok sevinirim ben doğru bilgiye ulaşamadım internette teşekkür ederim
Hail Of Bullets | Clan

Hail Of Bullets | KimLy
Hail Of Bullets | BLoodLettinq
Hail Of Bullets | Grimstborith
Hail Of Bullets | ZigzaGooN
Hail Of Bullets | xtasly
Hail Of Bullets | FinalFragment
Hail Of Bullets | SibiriaN*<bAs>

Sitemiz:www.h0bclan.tr.gg
Sıralamanın Hiç Bir önemi yoktur
Mac atmak istiyenler İletişim için :sem1h_93@hotmail.com
Arkadaşlar dm server arıyorum var mı bildiğiniz ?
Arkadaşlar ben yanlışlıkla msnyi sildim sonra bi siteden indirdim ve tekrar kurmak istediğim zaman msn zaten bilgisayarınızda var diyor ama yok c den komple sildim program ekle kaldırdan sildim fakat 1 türlü düzeltemedim lütfen yardım edin ?
arkadaşlar ben filonun gidiş hızını düşürebilirmiyim herhangi bişiyle ?
arkadaşlar ogamede puan kazanmak için ne yapmam gerekiyor ya sağa sola saldırıyorum ama artmıyor ?
Arkadaşlar ya ben emergency 4ü bi adresten indirdim oyunun demosunu yani videosunu gösteriyor ama ana menü gelmiyor direk masaüstüne atıyor beni başka bi adresten indirdim tıklıyorum direk masaüstüne atıyor 4-5 yerden indirdim hala aynı hatayı veriyor yardım edermisiniz gönderme hatası vermiyor directx ide yükledim crackide attım ama olmuyor olmuyor olmuyor lütfen bilen varsa yardım etsin ?
beyler season 3 episode 2 de oynuyorumda çözemediğim şeyler war hala 1.si 1024x768 oluyor ama winmu çalışmıyor 2.si ise web sitesini giriyorum add stats diorum Generating Content...Please Wait dior ama hiç açılmıor neden böyle ?
Hakkında
Forum İmzası:
LwL : 61
Server : Edana
Irk : Human
Job : Warrior
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 5 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 119
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 24.245 (Bu ay: 203)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.