A

Er
22 Aralık 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 4 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Geçen sene Şubat ayında telefon hattım kayboldu. Hattı bulamayınca aramayı bıraktım. Aradan bir müddet geçtikten sonra benim kaybolan hattım çalıntı bir telefonda kullanılmış. Bana bununla ilgili mahkeme yazıları gelince şok oldum. Tabi bu şokun etkisiyle kaybolan fakat kapatma gereği duymadığım hattımı hemen iptal ettirdim. İptal ettirdim fakat bu hattın en son kimlerle konuştuğunu bilmek istiyorum. Hattımı kimin çaldığını bulmam için son arama dökümanina ulaşmam lazım. Son arama kayıtları ile bu şahsı bulmak istiyorum. Bu konuda yardımcı olacaklar var mı? Müşteri hizmetleri bu konuda pek yardımcı olmadı. Hat kapalı olunca dokümanı vermeyip Savcılık falan dediler.
Evime ilk defa internet bağlatmayı düşünüyorum. Hızı 8 mbps ve kotası 50 GB altı olmayacak. Buna uygun tavsiyesi olan var mı? Ayrıca bunlara ek olarak modem ve kurulum için ek ücret isteniyor mu?
Lisans mezunuyum fakat 2 yıllık tecilim bitmek üzere. Bu süreyi uzatma şansım var mı, varsa nasıl?
İyi günler. Bir yazıcı almaya karar verdim fakat kolay olmadığını gördüm. Bütçe 600 TL. Aradığım yazıcıda şu ozelliklerin olmasını istiyorum.

1) Orjinal toner pahalı oldugu için toner dolumu olmalı

2) Baskı maliyeti düşük olmalı

3) Toner kapasitesi yüksek olmalı

4) Fiyatı çok yüksek değilse çok fonksiyonlu yazıcı da olabilir.
Arkadaşlar ayda 500 bazen daha fazla sayfa çıktısına ihtiyacım oluyor. Bulunduğum yerde en ucuz çıktı fiyatı en az 20 kuruş ve bu toplamda bana yük oluyor. 500 TL civarı bütçe ile alınacak en iyi ve kullanışlı yazıcı hangileri? Kağıt ve toner ile birlikte sayfa başı maliyeti düşük olsun yeter yani. Kullanan ve bilgisi olanlar varsa yardımcı olsun lütfen.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 8
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 294 (Bu ay: 46)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.