Çavuş
29 Kasım 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 46 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhabalar arkadaşlar akım korumalı grup priz alacağım fakat istediğim uzunlukta hiçbir markada yok bununla alakalı şunu merak ediyorum. Ben normal grup prizin üstüne akım korumalı priz taksam yine normal şekilde işlevini yerine getirir mi?

Diğer soruma gelecek olursak bu linkte ürünü almayı düşünüyorum sizce Philips bu konuda iyi midir yoksa Tunçmatik ve Schneider'emi yönelmeliyim?

Birde Brennenstühl diye marka var o nasıl ?

https://www.hepsiburada.com/philips-sps1050b-5-li-2100-joule-2m-akim-korumali-priz-p-HBV000011BWQO?fbclid=IwAR0LM2ApXzErTI7wPkueRVUu9Zf_6uzYcw8xctUQS3kqs8wZZ_5UP51QpKM

Arkadaşlar windowsda iTunes yedekleme klasörünü değiştiriyorum fakat dosya resimdeki gibi hata veriyor ve iTunes ile yedeklemeye çalıştığımda yedekleme bozuk hatası alıyorum. İçinde yedeklenmiş dosyada yok sadece boş bir dosya. Ne yapmam gerekir? günlerdir düzeltemedim yardımcı olursanız çok sevineceğim gerçekten. (iTunes Microsoft Store'dan indirildi)
Merhabalar arkadaşlar.İphone 11 pro max’de video kaydı başlatmadan zoomlar arası (örnek:1x den 2x’e) geçerken saniyelik bir donma oluyor video kaydını başlatınca olmuyor bu normalmi .Attığım linkteki gibi

https://www.youtube.com/watch?v=98Q-vnMmHVE&feature=youtu.be
Arkadaşlar annem için tansiyon aleti alacağım doğru ölçen kaliteli bir cihaz önerirmisiniz .Bütçem max 350 TL
Merhabalar.Ben telefonumun pil sağlığı için gece sarj %20 altına düşmeden %100’e kadar sarj ediyordum bu yanlışmı ? Resimdeki doğrumu

Arkadaşlar masaüstü blgisayarımda csr harmony blueetooth dongle 5.0 kullanıyorum.Şöyle bir sorunum var bu dongle'a kablosuz kulaklık bağladığımda 1-2 dakika sonra otomatik bağlantıyı kesiyor bir video müzik açmassam .Sürekli bağlı kalması için ne yapabilirim ? Kullandığım sistem windows 10 pro.
1 aydır bu monitörü alıp almamak arasında kaldım öncelikle yer sorunu olması rica etsem ayaklarının boyunu ölçebilirmisinz.Birde ben hem pcde hemde ps4 proda kullanmak için alıcağım.Bir kaç forumda ve ürün yorumlarında okudumki yüksek kaliteli kablo ile 4k 60 hz'de destekliyormuş bu doğrumu acaba ve nasıl mümkün olabiliyor sonuçta 2k monitör? Örnek olarak resim bırakayım

Selamlar arkadaşlar steamde borderlands 1'in goty editionu ücretsiz oldu bir kaç günlüğüne indirip bitireyim dedim.Türkçe yamasınıda kurmak istedim fakat oyunun dosyasını seçmeme rağmen kur dosyası aktif olmuyor birşeyi eksikmi yaptım acaba? Birde 1.41 update gerekiyormuş onuda indirdim fakat nasıl yapılcağını anlamadım setup dosyası hata veriyor
Selamlar tunçmatik powersurge 6 akım korumalı prizin kablosuna uzattırmak özelliğini kaybettirirmi ? 1.5 metre kısa geliyor 5 metre yaptırıcam elektrikçiye özelliğini kaybedirmi ?
Silinsin
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 88
İkinci El Bölümü Mesajları: 13
Konularının görüntülenme sayısı: 250 (Bu ay: 257)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 22 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.