S

Teğmen
09 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 40 (Bu ay: 0)
Gönderileri
quote:

Orijinalden alıntı: ego37

quote:

Orijinalden alıntı: yduman

Postanızı kesinliklewww.turkiye.gov.tr adresi üzerinden takip edin. Daha güncel oluyor. PTT'nin ve diğer kargo takip sitelerinin verdiği bilgiler kimi zaman güncel olmuyor.
https://www.turkiye.gov.tr/ptt-gonderi-takip?submit

katılıyorum size

http://www.17track.net/en/

Çoğu zaman daha iyi. mesela ürünüm istanbul da ama verdiğiniz adres ürünü bulamıyor. 17 track tan çıkıyor oysa. ek olaraka captcha da istemiyor. ( resimde görülen yazıyı buraya yaz)
arkadaşlar creative ses kartı ve avermedia analog tv kartı kullanıyorum. ancak tv kartına hoparlör bağlamazsam tv kartından ses alamıyorum. tv karti ıle se karıtnı birbirine bağlamam mı gerekiyor.?
selamlar
arkadaşlar herhangi bir foruma ilk mesajı yazdığımda aşağıdaki ifade çıkıyor. bir daha çıkmıyor.( az evvel bir yere yazdım. çıktı. şimdi buraya yazdım çıkmıyor.:))diyemiyorum çıkmış:(((
bilgisayara olumsuz bir etkisi var mı yok mu bilemiyorum. bundan kurtulmak için ne yapmalıyım.teşekkürler
----------tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.
Hakkında
Forum İmzası:
tekirdagli59,drekeskin,c@n,serdar06-06,kirman,okitai güvenli alışveriş yaptığım arkadaşlardır
Forum İkinci El İmzası:
tekirdagli59,drekeskin,c@n,serdar06-06, kirman,okitai,garuda güvenli alışveriş yaptığım arkadaşlardır
Hakkımda:
tekirdagli59,drekeskin,c@n,serdar06-06, kirman,okitai güvenli alışveriş yaptığım arkadaşlardır
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 242
İkinci El Bölümü Mesajları: 35
Konularının görüntülenme sayısı: 1.755 (Bu ay: 30)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.