Onbaşı
04 Ekim 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 126 (Bu ay: 3)
Gönderileri

kaç kezdir girmem diyorum. Kendimi instagram gezerken görüyorum sonra aklıma geliyor girmeyecektim diye :(

bildirime tıklıyorum ama hala bildirimdeki sayı sıfırlanmıyor. Bu durum belki 1 senedir var. Şu olaya bi el atın

Neden uyku süremiz 3 gün değil de 8-10 saat. Neye göre şekilleniyor?

.

MUTLU değilim. Kendi kusurlarımla baş edemiyorum. Mutlu olmamı da her daim soluk bir ifadeyle çevreme yansıtıyorum. Çok az konuşuyorum ve diğer insanların içinde dikkat çekmeye başladım. Sınıftayken de en arka sıralara oturuyorum çoğu kez hocaların gözüne takılırım arkada olduğum için ve kimse olmadığı için sınıfta dk da 1 bana bakıyorlar. Şu an 1 milyon ₺ hesabıma atsınlar yine sevinmem öyle bir durumdayım. Nasıl mutlu oluyorduk?? Arafa komik olan videolar güldürüyor ama bu mutluluk değil

Program oldu gibi ama çık yazınca hata veriyor


Takıntılıyım. Yan profilimi beğenmiyorum. Suratım çoğu zaman bu yüzden asık. Robot gibi davranıyorum hissizim. Kızlarla konuşamıyorum cümle kuramıyorum. Biriyle anca 2-3 cümle konuşabiliyorum. Bu halimden kurtulmak istiyorum. Bana tavsiyeniz nedir? Kalabalık görünce korkuyorum sürekli kaçma uzaklaşma isteği geliyor. Kalp atışım hızlanıyor hararetleniyorum. Bu kadar sıkılıyorum. Konuşmak istiyorum konuşamadığım için de yani cümle iyi kuramıyorum ve olay direkt sinirlendiriyor beni. Ben böyle biri olmak istemiyorum. :(

Eskiden grupça gezmekten, oyunlarda sıradan biri olmaktan zevk alırdım topum olmasa da oynayabilmekten param olmasa da dışarıda parkta eğlenmekten tabi bunlar çocukluğum ve mutlu olduğum günlerden... Bence git gide herkes bencil olmaya başladı çizgifilmlerdeki, film ve dizilerdeki başrolü kendi hayatına entegre edince hayatın b.kunu çıkarmaya başladılar. (Kabadayılık)erkeklik taslayan, aşağılayan, Çok para kasmaya başlayan, suratını beğenmeyip estetik yaptıran vs. gider böyle. Hayat böyle böyle çekilmez hal aldı. Ortamları izleyince insanlık hep 3.plandaymış gibi geliyor. 1.planda olan giyim, kuşam, makyaj, marka kıyafet, marka ayakkabı vs. Biliyorum bir kısmı da bunları başkası hakkımda konuşur diye giyiniyor. Dışarıdan öyle bi baskı hissediyorlar ki bunları yapmaları gerekiyormuş gibi hissediyorlar. Hoşgörülü olanı ezik görüyorlar, efendi olanı pısırık biliyor. saygısız olanı atik zannediyorlar. Eskiden içimi dökebildiğim arkadaşlarım vardı şimdi ise internetten döküyorum. arkadaş gibi olmuyor ama yine de iyi geliyor. Çünkü şimdiki zaman arkadaşa söylenecek zaman değil. Tanıdığım arkadaşlarım eskisi gibi değil. Birine söylersem başkalarından duyar mıyım endişesi taşıyorum. Şaka yollu konuşuyorum hep ama hiçbir zaman kalbimi dilime indirgeyerek konuşmadım yani içten konuşmuyorum. İTİRAF ediyorum ben Kalabalıktaki YALNIZ kişiyim. GÜVENecek arkadaşlarım kalmadı. Bir insanın iflası budur herhalde.


Toplum tarafından sindirildim. Artık hayattan pek zevki kalmamış ve toplumuna sırt dönmüş biriyim. Kiminle konuştuysam hep bilek güreşi yapıyormuşuz gibi çünkü üstünlük kurmaya çalışıyorlar. Bıktırdılar. Toplumun üyesi değilim. Asgari ücretli kadar gelirim olsaydı evimi uzak bi yere götürüp ölümüme kadar toplumdan uzakta yaşamak isterdim.

g29 direksiyon seti aldım vitesi ile beraber. Bunu 6 ay falan kullanıp sonrasında satmayı düşünüyorum. Fatura benim adıma düzenlendiği için satın alacak kişi ürüne bir şey olacak olursa garanti işini nasıl hallediyor?

öldüğün gün bittiğin gündür. Her şeyinle bu dünyadan gidersin. Hayatınızda her günü son günmüş gibi geçirin derdiler.

Candan ERCETINyoutube
Candan Erçetin Resmi Youtube Kanalı - Candan Ercetin Official Youtube Channel
https://www.youtube.com/watch?v=zlviStCMzFk&feature=youtu.be
Hakkında
Forum İmzası:
İnsanı en çok yıpratan şey iyi niyetidir.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 gün
Mesaj Sayısı: 36
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 357
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 603)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 187 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.