Er
19 Ağustos 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Istek uzerine kaldirildi
.
Geometri: Trigonometri
Matematik: tytnin %60 ı son 5 konu kaldı kümeler kartezyen çarpımı , fonksiyon , 2 dereceden denklem ,parabol, polinom
Türkçe: %80 bitti
Kimya: Ayt 11 tekrarı
Biyoloji: sistemler bitti tyt de de sınıflandırma dahil bitti
Fizik:11 tekrarı yaptım
Biten konuları yazmaya çalıştım siz neredesiniz?
Tecrübeli olanlar fikrini belirtirse çok memnum olurum
11 e 78 netle başladım şuan netlerim 45-55 arasında gidip geliyor. çok moralim bozuluyor. neyin yanlış yapıyorum onu da bilmiyorum bir öneriniz var mı?
Okuldaki hocamız adam gibi anlatmıyor. Bu konuyu kimden dinleyeyim öneriniz nedir?
0 dan dilbilgisi çalışmam için bu kaynak çok iyiydi buna çalışırsan konuyu anlarsın dediğiniz ve
Problemler için Temel orta ve zor olarak nitelendireceğiniz kaynaklar var mı?
Tyt denemesinde 50net yaptım. ilk 20 k hedefliyorum ama çevremdeki çoğu kişi +70 yapıyor. Kendimi yetersiz hissediyorum. 11 de tyt denemesi için minumum kaç yapılmalı? Büyük abi ablalardan önerilerini bekliyorum.
gazlar konusunda zorlanıyorum konu ilerlerken nasıl çalışmalıyım veya önerdiğiniz bir kanal veya kitap var mı?
gaz konusunda zorlanıyorum nasıl çalışmalı ve de konu ilerlerken nasıl bir yol izlemem gerekiyor yardımcı olur musunuz?
11. sınıfta muhakkak bu kaynağı çözmelisin dediğiniz ya da deneyimlediğiniz kaliteli bir kaynak var mı ? (Mat - kimya)
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 35
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 251 (Bu ay: 105)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.