A

Er
07 Ağustos 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 23 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba,

Stok takibi ne yazık ki günümüz ticaretinde hafife alınan bir konu. Özellikle e-ticarette vaadettiğiniz ürün elinizde olmadığında mağaza puanınız etkileneceği için tüm e-ticaret hayatınız da etkilenmiş oluyor. Stok takibini elle yapmak hem zor hem de zaman kaybettiren bir durum olduğu için otomatik stok takip programı kullanmak günümüzde sizi çok kazançlı bir duruma sokabilir.
N11, GittiGidiyor ve Hepsiburada'da yaptığınız satışların stok takiplerini otomatik olarak yapan bir sistemimiz mevcut. Ayrıca fatura/e-fatura ve kargo fişlerini de tek tuşla yazdırabiliyorsunuz.

Ayrıntılı bilgi için sitemizi ziyaret edebilir veya sitemize numaranızı bırakabilirsiniz:https://www.dopigo.com/otomatik-stok-guncelleme/
İyi e-ticaretler dilerim.
Merhaba,

Rakiplerinizle rekabette belki de en önemli nokta fiyat takibidir. Özellikle pazaryerlerinde satış yaparken mağaza sahiplerinin en çok sorun yaşadığı şeylerden biri rakiplerinin ürün fiyat takibini yapmak ve kendi ürün fiyatlarını ona göre ayarlamaktır. Çünkü pazaryerleri sistemine göre aynı ürünü daha ucuza satan üst sıralarda çıktığı ve dolayısıyla daha çok satış yaptığı için mağaza sahipleri eğer satışlarını artırmak istiyorlarsa rakip ürün fiyatlarını sürekli takip etmelidir. Günlük iş yükü içinde bir de buna vakit ayırmak mağaza sahiplerini çok yoracağı için ürün fiyatlarının otomatik takibi ve güncellenmesi,satışlarınızı arttırmak ve iş yükünüzü azaltmak açısından sizlere çok yardımcı olacaktır.

Dopigo ile rakiplerinizin ürün fiyatlarını otomatik olarak takip ediyor ve sizin ürününüzden daha ucuza satıldığı anda size haber gönderiyoruz.
İsterseniz kendi ürününüzün fiyatını da rakibinizin altında kalacak şekilde otomatik olarak güncelliyoruz. Üstelik dinamik fiyat takibi özelliği sayesinde eğer pazaryerinde o ürünü en ucuza satan mağaza sahibi sizseniz , yine en yakın rakibinizin altında kalacak şekilde ürün fiyatınızı arttırıyoruz ki daha fazla kar edebilesiniz.

Otomatik fiyat takibi ve otomatik fiyatlandırma ile satış stratejinizi doğru oluşturur ve zaman kazanırsınız.
Ayrıntılı bilgi için :https://www.dopigo.com/fiyat-karsilastirma/
Merhaba,
Ticarette en yorucu ve zorlu görünen işlemlerden biri fatura kesmektir. Bunu kolaylaştırmak açısından sizlere özellikle e-ticarette oldukça işinize yarayacak bulut tabanlı bir sistem sunuyoruz. N11 ,GittiGidiyor ve Hepsiburada mağazalarınızı tek bir yerde toplayabilir, fatura/e-Fatura ve kargo fişlerinizi de tek tık ile kesebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için sitemizi inceleyebilir veya sitemize numaranızı bırakabilirsiniz.https://www.dopigo.com/kolay-fatura-yonetimi/
Bildiğiniz gibi e-ticarette müşteri memnuniyeti ve güveni çok önemlidir. Çünkü müşteri memnuniyeti; N11 , GittiGidiyor ve Hepsiburada gibi pazaryerlerindeki mağaza puanlarınızı etkiler. Ve buralardaki mağaza puanlarınızın fazla olması da müşterileriniz için bir güven algısı oluşturur.İşte e-Faturaya geçtiğinizde müşterinize bu güveni verirsiniz. Çünkü satışı yaptığınız anda, tüm fatura bilgileri müşterinize ulaşmış olur.Ayrıca müşteriniz sahte fatura gibi mağduriyetlerden korunmuş olur.
Ek olarak, özellikle e-ticarette karşınıza sıklıkla çıkması muhtemel olan iade ve değişim süreçlerinde fatura kaybetmek gibi bir derdiniz olmaz, dolayısıyla da sipariş süreciniz yavaşlamaz.Ayrıca elektronik arşiv sayesinde faturalarınızı saklamak için gerekli olan depo sıkıntısından da kurtulursunuz.


e-Faturanın avantajları saymakla bitmiyor. Hem kağıt faturadan daha ucuz hem de daha güvenli.Dopigo olarak biz de e-Fatura hizmeti vermeye başlıyoruz. Yıllık üyeliklere 1000 adet e-Fatura ücretsiz!

Ayrıntılı bilgi için sitemizden bize ulaşabilirsiniz.www.dopigo.com

Ayrıca yazının tamamınıı şuradan okuyabilirsiniz:https://www.dopigo.com/e-ticarette-e-faturanin-onemi/
Merhaba,
İnternetten satış yapmak istiyorsunuz ama ne satacağınızı bilemiyor musunuz? Hadi diyelim sattınız , peki bu ürünler hızlı gidecek mi?

İnternette en çok ve en hızlı ne satılıyor ayrıntılı olarak açıkladığımız bu yazıları inceleyebilirsiniz.
https://www.dopigo.com/e-kitaplar/
https://www.dopigo.com/e-ticaretde-hizli-satilacak-urunler/
Merhaba,
İnternetten satış yapmak istiyorsunuz ama ne satacağınızı bilemiyor musunuz? Hadi diyelim sattınız , peki bu ürünler hızlı gidecek mi?

İnternette en çok ve en hızlı ne satılıyor ayrıntılı olarak açıkladığımız bu yazıları inceleyebilirsiniz.
https://www.dopigo.com/e-kitaplar/https://www.dopigo.com/e-ticaretde-hizli-satilacak-urunler/
Dopigo.com ; N11, GittiGidiyor ve Hepsiburada gibi pazaryerlerinde satış yapan satıcıların, siparişlerini tek bir ekrandan yönetmesini sağlayan yeni bir platform.

Ek personele ihtiyacınız olmadan, tek başınıza 3 pazaryerini de idare edebilirsiniz.

Mağazalarınıza gelen siparişleri gerçek zamanlı olarak Dopigo üzerinden takip edebilirsiniz. Siparişlerinizi onaylayabilir, Fatura ve Kargo teslim fişlerini kolayca yazdırabilirsiniz.

Fiyat takip sistemi ile rakiplerinizin ürün fiyatları düştüğü anda Dopigo size cebinizden ulaşır. Eğer isterseniz sizin yerinize otomatik fiyat güncellemesi yapar. Üstelik sadece mağazanızın olduğu platformlardaki değil, diğer pazaryerlerindeki rakiplerinizi de takip edebilirsiniz!

Artık web sitesi kurmanıza gerek yok! E-katalog hizmeti ile ürünlerinizi müşterilerinize ulaştırabilirsiniz. Toptan satışlarınız için ürün bilgilerinizi ulaştırmak artık çok kolay!

Kategori eşlemesi ile uğraştığınız günler de sona erdi, Dopigo ile kategorileriniz otomatik olarak eşlenir.

Üstelik Dopigo 14 günlük ücretsiz deneme süresi sunuyor.

Ayrıntılı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
https://www.dopigo.com/
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Mesaj Sayısı: 9
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 34
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 191 (Bu ay: 7)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Web Tasarım - Programlama
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.