Q

Çavuş
13 Haziran 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 11 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar ben sabah öğle akşam yemeği mi yersem Max 6 da 6dan sonra hiç bir şey yemezsem kilomu korurmuyum?
Arkadaşlar ben bir süre önce 16 kilo verdim. Ve istediğim kiloya ulaşınca bıraktım şimdi sorum şu üniversiteye başladığım için yurtta kaldığım için öğlenleri okulda akşamlarıda yurtta yiyorum okulda 4 çeşit okul yemeği çıkıyor
ekmek yemiyorum akşamlarıdaa yarım ekmek döner yiyorum 5 veya6 dan sonrs hiç yemek yemiyorum ve hiç bir şekilde abur cubur yemiyorum sizce kilo alırmıyım günde yarım ekmek yemekle?
Nedeni sınava giren kişi sayısının artması ve kolaylığı
MEZUNA KALMAYIN.
SEBEBİ ŞUDUR YAKLAŞIK 2017DEN BERİ BU FORUMDAYIM YGSDE. YKSYE DÖNDÜKTEN SONRA (2018YKS)SINAVA GİREN MEZUN ARKADAŞLARIM VE OKUDUKLARIM ÇOK DAHA KÖTÜ YAPMIŞ 180K DAN 270KYAMI DERSİN BİRÇOK ŞEY SİZE TAVSİYEM MEZUNA KALMAYIN.

BEN MESELA MEZUNA KALMAK YERİNE İSTEDİĞİM BÖLÜMÜ ORTALAMA BR ÜNİVERSİTEDE OKUYORUM İLK SINIF BİTTİ ÜNİVERSİTE SINAVININ ÜNİVERSİTE İLE ALAKASI YOK .

BU YAZDIKLARIM KESİNLİKLE TROLL DEĞİL BUNU DENEYİMLEYEN ARKADAŞLARIM BANA HAK VERİR.
GERÇİ DEDİĞİMİN TERSİ OLAN BİRKAÇ FARKLI SONUÇ OLABİLİR.
Geçen sene biz 2018 YKS ye girdikten sonra evde çözüpte yok 1 yanlış yok şundan şu kadar az yanlış yok mat kolay falan diye forumda dolanıyordunuz milletin moralini bozup dalga geçiyordunuz sınavda s*çtınız evde çözmeye benzemiyor değil mi bende girdim sınava gerçekten KOLAYDI...
Oh shit here we go again...

Ve ben sizin gibi değilim dalga geçmiyorum.
ARKADASLAR GELİR Mİ ? SİZCE EVİN PARASINI ALAYIM MI?
ARKADAŞLAR ÖN KAYIT DENEN ŞEY NE ZORUNLUMU ACABA YAPTIM AMA BOŞLUKLAR VARDI HEPSİNİ DOLDURMADIM KAYDETTİM DAHADA DÜZENLENMİYOR SİZCE SORUN OLUR MU?
ÜNİ: GAZİOSMANPAŞA ÜNİ
Xkdk
Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah herkes istediği yere girer ^^
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 178
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 6.528 (Bu ay: 133)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 14 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.