D

Çavuş
10 Mart 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 22 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar

Ben bu a52yi kamerası için aldım ama memnun kalmadım çok daha ucuza xiaomi redmi note 8 var kullandım daha önce ve kamerası daha iyiydi eğer kamerası için alacaksanız başka telefonlara bakın derim siz nasıl düşünüyorsunuz?

Merhaba

Bu telefonla monitora kabloyla bağlama imkanı varmı acaba görüntü ve ses aktarmak için adaptar veya daha kolay bir şekilde

Monitorun girişleri mini hdmi ve usb c var

Denediğim yöntemler telefon usb c girişinden monitorun usb c girişe birşey olmadı öğrendimki samsung s8 modellerde bu şekil bağlanıyormuş

Youtube vs gibi video izlemek için bağlamak istiyorum

Merhaba arkadaşlar
Ps4ü laptopa kabloyla offline nasıl bağlarım internetsiz bir yolu varmı laptopda hdmi ve vga girişler var laptop hp g6 1336eg sadece ekran olarak kullanmak istiyorum?
Merhaba arkadaşlar
Wifi ile oyunlar indirmiştim uncharted 1234 battlefield4 oyunlarda hatalar var karakter havada uçması gibi yürümek yerine resimde kaymalarda var.Kabloyla indirmek bu sorunları giderirmi deneyen varmı?
Merhaba arkadaşlar
Smart tv samsung iptv app için çalışan kanal listesi arıyorum donma duraklama buffering yapmayan.Bende 15000kbs internet var kanallar hd göstermesede olur bende kodi var onunla kanalları kesintisiz izleyebiliyorum.Smart tv iptv için öyle bir kanal listesi olsa donma yapmaz diye düşünüyorum tabi serverlerlede ilgili yardımlarınızı bekliyorum.
Merhaba arkadaşlar
Benim ps4 harddisk 500lük edindiğim bilgiye göre nekadar büyük olursa okadar iyi hatasız olabiliyormuş bu doğrumudur? Benim 500gb dolmak üzere olduğu içinmidir oyunlarda uncharted gibi oynarken bazı hatalar oluyor bu hafızanın doluyor olmasından dolayı olabilirmi? ki daha 2 3 oyunluk yer var.Eğer varsa original harddiskten daha iyileri hangileridir ps4 içindekinin markası nedir iyimidir bilmiyorum.Daha kaliteli daha iyi önerebileceğiniz varmı 500gb üstü olan? Ve harddisk değiştirmenin faydaları nelerdir?
Merhaba arkadaşlar
Ben mxq cihazı aldım türkçe kanalları gösteriyor denedim test ettim güzel bir alternatif.Bu cihaz stream üzeri takılmadan çalışıyor ve ileride kapanma ihtimali çok düşükmüş kanal güncellemeleri satıcı yapıyor yapacakmış herzaman üyelik senelik yok bir bakın derim resimdeki ikinci mesajımda.
Uncharted 5 türkçe dublaj olacakmı oyundaki kız karakter olacağını biliyoruz ben almayı oyüzden uncharted hayranı olarak düşünmüyorum çıkış tarihi 2017 tam olarak nezaman olacak ve bu son veya sondan bir önceki uncharted oyunumu olacak bilgi paylaşımları lütfen
Merhaba
Ben oyunda bişey farkettim acaba bugmı var tekrarmı install gerekir uncharted 3 oyun esnasında konuşurken karakterlerin ağzı hareket etmiyor oysa 1 ve 2de ikisindede hareket ediyordu ikincide kesinlikle.Sizdede öylemi? bazende oyunda karakterin ayakları yerden yüksekte uçuyor gibi.
Merhaba arkadaşlar
Bugün ikinci el bir hyperx cloud2 kulaklık aldım denedim çok iyi herkeze tavsiyemdir deneyin
Hakkında
Forum İmzası:
Teşekkürler
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung
Oyun Platformu
PS4
Milli Takımlar
Turkiye
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 73
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 3.014 (Bu ay: 298)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.