K

Er
02 Mart 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bütçem: Sadece kasa için 4000 TL (Çok performans farkı olacaksa +500 +600 olabilir.)

Kullanacağım programlar: Premiere, After Effects, Unity 3D, Android Studio
Unity 3D programında oyunlar yapacağım. Kendi yaptığım oyunların 30 dakikalık, 1 saatlik videosunu çekerek, birkaç efekt ekleyip 1 saatlik 720P render almak istiyorum. Onun yanı sıra yine aynı oyun videolarını 10 dakikalık kısa kısa kesitler haline getirip onları da 10 dakika 720p şeklinde renderlamak istiyorum. Render işleminin hızlı olması ve programların hızlı çalışması benim için çok önemli. Bir de belki boş zamanlarımda başka oyunları oynarım.

Şimdiden teşekkürler.
Hotmail kaydolmayı bilmeyenler için sitemizde anlattık. Sizler de hala bilmiyorsanız öğrenebilirsiniz. E posta herkesin ihtiyacı olan bir kavram sonuçta. Misal şu siteye bir bakın. E posta ile ilgili bütün konulara hakim olabilirsiniz. Gerçekten ilginç içerikler de var. Tavsiye ettiğim bir adres olabilir yani arkadaşlar.
Msn kaydol başlığını açmamın sebebi aslında hotmail sistemine sizlerin nasıl kaydolabileceğinizi anlatmak. Yoksa ben de biliyorum msn programının kaldırıldığını. Sizler de kayıt olmak isterseniz şu linki kullanabilirsiniz:http://www.kaydol.mobi/msn-kaydol/
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 9
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 181 (Bu ay: 3)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.