S

Çavuş
03 Kasım 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Arkadaşlar öncelikleselamlar,
Bugün aracımı açık alanda otoparka bıraktım.Geldiğimde ise aracın arka camını tuz buz halde gördüm.Sizce neden olmuş olabilir?Arabaya sıçrayacak bir taş falanda yok.Herhangi bir kişinin yapacağını sanmıyorum çünkü üniversite açılmadığı için kimseler yoktu.
Öncelikle herkese merhabalar ,tatilde ayvalık -kırklareli arası git gel 870km tutan yolda 42.63lt mozot harcandı yakıt tüketim ortalaması 22kurusa denk geliyor.Giderken gece yola çıktığımız için klima açılmadı fakat dönüşte gündüz cıktık full klima ile grldik sizce bu yakıt yüketimi normal mi?araçta Ortalama yakıt tüketimi 4.6gösteriyordu.
Focus 2015 trendx aldık ama aux yok.aux görevi görebilecek bi alet var mı?tavsiye ederseniz sevinirim😂
Arkadaşlar focus aracımızı sattık ve üst modelini alacağız.58.500tlye 30.000kmde focus mk3 bulduk.Sizce alınmalı mı yoksa az daha ekleyip makyajlı kasa mı alınmalı?Aralarındaki donanım farkları neler hiçbir bilgi bulamadım.focus 3te sorun olup makyajda düzeltilen problemleri varmı?2aracında trendx modeli alınabiliyor sizce ne yapmalıyım?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 62
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 730 (Bu ay: 43)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 37 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.