Onbaşı
22 Ekim 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 148 (Bu ay: 4)
Gönderileri
Arkadaşlar BARIŞ BRA adında bir youtube kanalım var 5000 abonede sizlere bu hesabı vericem şuan 4700 abone de kanalımız sizde bu 2 yıl da emekle kasılan hesabı almak isterseniz çekiliş videosuna #katılıyorum yazmanız yeterli ama abone olup videoyu beğenirseniz mutlu olurum
arkadaşlar BARIŞ BRA adında bir Youtube Kanalım var 5bin Abonede Bu hesabı sizlere vericem şuan 4700 abone var sizde bu fırsatı kaçırmayın 300 e yakında yeşiltaşı var 4000 kupada ki bu hesabı sizlere çekilişle vericem sizde katılmak için çekiliş videosuna #Katılıyorum yazmanı yeterli ayrıca da abone olup beğenirseniz mutlu olurum
arkadaşlar eğer sizde oyun kanalı açmak istiyorsanız ve özgün çalışıcaksanız 2 seçeneğiniz var ya eğlendireceksiniz yada çok professional olucaksınız professional olmak için ekipman ve de başka bir partner desteği şart ama eğlendirmeyi güldürmeyi seçerseniz bir kamera bir mikrofon ve doğru programlarla bu işi çözersiniz BARIŞ BRA youtube kanalımda oyun videosu nasıl çekilir videosunu sizler için çektim ama benim tek amacım oyun oynarken insanları güldürmek 2.5 ay gibi bir sürede 5bin abone ve aylık 350 bin dakika izlenme aldım sizde vazgeçmeden özgün çalışırsanız birgün şansınız dönücek
evet arkadaşlar BARIŞ BRA adındaki youtube kanalımda sizler için her türlü içeri ve etkinlik vardır klan paylaşımları efsanevi savaşlar ve de çok özel çekilişlerimizle sizde oyundan aldığınız zevki katlıyabilir ve daha fazla şey öğrenebilirsiniz
https://www.youtube.com/channel/UCboQK2pH3xWakPOJv91RbOA?sub_confirmation=1
merhaba arkadaşlar BARIŞ BRA adında bir youtube kanalım var clash royale ve clash of clans da yüksek seviye hesaplarımla sizlere komik ve macera dolu oyun videoları çekiyorum her videoda kendinizi iyi hissetmek ve oyunla ilgili herşeye ulaşmak için youtube a girip BARIŞ BRA yazmanız yeterli iyi seyirler
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 29
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 466 (Bu ay: 10)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.