Onbaşı
04 Ağustos 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 5 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar arkadaşlar,

Elimde bir iPhone 5 mevcut. Cihaz İsveç - Telenor'dan alınmış ve bu operatöre kilitlenmiş durumda. Cihaz 10 gün kadar önce alınmış ve şu ana kadar aktivasyonu yapılmamış. Hala aktivasyon ekranında duruyor. Hal böyleyken de iTunes tarafından görülmesine rağmen iTunes cihaza ulaşamıyor. Bağladığım zaman ekranda kilit uyarısı gibi bir ekran çıkıyor. (İlgili ekranı ekliyorum. Oradan görebilirsiniz.) Cihazı unlock ettirip kullanmak istiyorum fakat bu noktada oluşabilecek bir sorun geldi aklıma. Belki bir bilen çıkar diye size tanışmak istedim. Sorunum şu: Bildiğim kadarıyla unlock işleminin son halkasında cihazı iTunes'a bağlamak gerekiyor. Fakat ben hala aktivasyon ekranını geçemediğim için cihaz tam anlamıyla iTunes tarafından tanınmıyor. Cihazı unlock ettirsem yine de Telenor sim kartı ile aktivasyon yaptırmam gerekir mi? iTunes'a bağladığımda aynı ekranla karşılaşmaya devam eder miyim? Yoksa cihaz unlock olduktan sonra iTunes'a bağladığımda o ekran geçmiş olur mu? Herhangi bir sim kart ile aktivasyon ekranını geçebilir miyim? Ona göre aktivasyon işlemine başlamayı düşünüyorum.

Şimdiden teşekkür ederim. Herkese hayırlı günler.

İyi günler arkadaşlar. Modelinin ne olduğunu bile anlayamadığım bir anakarta sahibim. Anakartım ECS marka ve üzerinde 945G-M4 yazıyor. Everest vb. programlarda ise NEC ECS 945g yazıyor.

Sorunum şudur: ECS nin sitesinde anakartım ile ilgili hiçbir bilgi, driver veya bios update bulamıyorum. Asıl merak ettiğim şey 775 pin olan anakartımın desteklediği işlemciler.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
beyler olympia da char açmıştım. bgn bi gireyim dedim ve girdim. resme bakın :D küpe yerine sword :D photoshop deil kesinlikle :)

...
..
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 116
İkinci El Bölümü Mesajları: 85
Konularının görüntülenme sayısı: 10.946 (Bu ay: 56)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.