Çavuş
22 Ağustos 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 32 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bi hayırlı olsun alırım
Tl ile değil de dolar ile ürün alınabilir mi vatanda geçiyor ama bimekste de geçer mi ki
Pvc ile dolly slider yaptırdım nalburda, sonra baktım pvc çok ilginç duruyor kırmızıya boyadım ama yapış yapış oldu. 2 saat kadar geçti halen yapış yapış. Nasıl geçer?
Duolingodan çalışıyorum ama illa bir grammar öğrenmek lazım,fiilleri de anlamış değilim, kitap falan bulamadım ben. Önerisi olan var mı ayrıca ankarada nereden bulup satın alabilirim?
Renkli fotoğraf çıktısı almak istedim, kartuşu doldurmadan önce gayet iyi çıkıyordu ama şimdi mor ve tonlarında çıkıyor neden olabilir?
Sovyet filmleri izlemeye başlayacağım potemkin zırhlısını indiriyorum şu an. Daha önce izlediğiniz filmler var mı önerilerinize açığım
Ben mezun olucam bu yıl iki yıllık bir bölümden. Ayrıca aöfden de fotoğrafçılık ve kameramanlık okuyorum, dgs ile fotoğrafçılıkla alakalı bir bölüme geçeceğim, tahminimce üçüncü sınıftan başlarım. Peki üçüncü sınıfta tekrar kredi alabilir miyim?
İsveçte okuyan arkadaşlar ne kadar masrafınız var aylık ya da yıllık ayrıca part time vs çalışabiliyor musunuz? Ne kadar kazanıyorsunuz? Hangi şehirde hangş bölüm okuyorsunuz? Netten çok bir şey bulamadım. Ayrıca okuduktan sonra orada kalmak basit mi?
Daha önce açıldı mı konu bilmiyorum ama 5 gün boyunda her gün 10 mesaj yollarsanız bip uygulamasından 1gb internet kazanıyorsunuz. Şimdiden iyi sömürmeler
Ben aöf fotoğrafçılık ve kameramanlık okuyorum ilk dönem derslerini (fotoğrafla alakalı olanlar) aldım ama video derslerini almadım. Canon 1200d var ama video için iyi bir makine değil hem zaten mikrofon yeri de yok, fotoğraf içinse memnunum. Kısa film çekmek de istiyorum. Videodan falan da çok anlamıyorum, dersleri görmeden önce hem video kameraları öğrenebileceğim 1200-2000tllik bir (tercihim sony) bir makine arıyorum. Hemen şimdi almıcam zaten uzun uzadıya araştırırım kamerayı kullananlara falan bakarım. Mikrofon girişi olması da önemli. Önerilerinizi bekliyorum
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Mesaj Sayısı: 49
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 370
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 6.857 (Bu ay: 24)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 67 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.