Onbaşı
31 Temmuz 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme
Toplam: 37833 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Selam sevgili arkadaşlar !

Bendeniz Enes Raşit Özdoğru, 24 yaşındayım ve Pamukkale Üniversitesi İngilizce İktisat bölümü mezun adayıyım (Tek ders sınavım var şans dileyin! )

Bu konuyu, forumda üniversite öğrencisi olan ve Work and Travel ya da Erasmus+ yapmak gibi düşünceleri olan dostlarımız için açmış bulunuyorum.

Daha önce iki kez Work and Travel (2012 ve 2015) ve bir kez Erasmus+ (2016) programına katıldım.

Zamanla sizlerle tecrübelerimi paylaşacağım ve elimden geldiğince bana yönelttiğniz soruları bu konu altında yanıtlamaya / önerilerde bulunmaya çalışacağım.

Konu çok büyüdüğü taktirde ilk mesajda bütün soruları toplayacağım. Şimdilik birkaç sayfa olduğu için hızlıca şimdiye kadar sorulmuş soruları okuyabilirsiniz konu içinden .

Herkese sevgiler, iyi forumlar!
Selam arkadaşlar,

Uygun fiyatlı prime bir hesap arıyorum. Başlıkta belirttiğim gibi ligi önemli değil, sadece Prime Hesap olması yeterlidir.

ALINMIŞTIR

Herkese iyi forumlar dilerim
Selamlar arkadaşlar,

Başlıkta belirttiğim gibi Karambit Autotronic arıyorum. Durum olarak Minimal Wear (Az aşınmış) veya Field Tested(Görevde Kullanılmış) olabilir.

%70 civarına nakitle alabilirim.

Takas düşünürseniz elimde MSI GTX 1070 Gaming x 8G var 1 haftalık, sorunsuz. Bıçağın üstüne nakitle , kartı takaslayabilirim. Ürünü dükkanımdan inceleyebilirsiniz.

Son olarak takasta verebileceğim Corsair LPX 8GB DDR4 RAM var. RAM + Nakit şeklinde de alabilirim.

Lütfen başka teklifle pm atmayınız.
Ölücü arkadaşları blokluyorum direk
.

Herkese iyi forumlar dilerim.
Merhaba arkadaşlar !

Uzun bir süredir yeni bir bilgisayar toparlamak için beklemedeydim. PS4 aldığımdan beri Destiny ile geçen zamanda bilgisayarla ve yeniliklerle hiç ilgilenmemiştim.

Ta ki görsel olarak aldığım haz yetmeyinceye ve duyurulan yeni oyunları görene kadar. Uzun lafın kısası 3-4 ay öncesine kadar birikmiş paramla ve birazda destekle bir canavar toparlamaya karar verdim.

Görselleri paylaşıyorum ve beğenilerinize sunuyorum

>>Ön ve arka panel açık şekilde ;

>>Panelleri taktıktan sonra ;

>>Ve son olarak sistem çalışır haldeyken ;

Evet arkadaşlar özet olarak sistem bu şekilde. Fotoğraf kalitesindeki rezillik için kusura bakmayın , maalesef telefonumun kamerası oldukça berbat.

>EDIT : 3D Mark FireStrike Skoru ;

>>Merak edenler için sistem özellikleri aşağıdaki gibidir ;

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

>Kasa = Corsair Carbide 400c

>Anakart = MSI Gaming M7 Motherboard

>İşlemci = Intel Core i7 6700K @4.5Ghz

>İşlemci Soğutucusu = Corsair H100i v2 AIO Watercooler

>Bellekler = Corsair Vengeance LPX 16 GB 3200Mhz RAM

>Ekran Kartları = MSI GTX 1070 GAMING X 8G SLI w/ MSI LED SLI Bridge ( Merak edenler için GPU ramleri micron marka , hiçbir sorun yaşamadım bugüne kadar. Ayrıca kartlarda coil whine da yok )

>Güç Kaynağı = EVGA SuperNova G1 650W Full Modüler PSU

>Depolamalar = Corsair Force Series 250 GB SSD + 2x275 GB Crucial MX300 M.2 ISSD RAID

>Kasa LED : NZXT CB-LED20-RD 2-Metres Light Sensitivity Sleeved LED Kit (Red)

>Kasa Fanları : Corsair Air Series AF120 Quiet Edition Twin Pack Fan + Kasanın kendi 140mm fanı.

>Güç Kaynağı Uzatma Kabloları: Kılıflı kabloları modifiyemalzemecisi'nden aldım arkadaşlar. Yurtdışından alınanlar kalite olarak her ne kadar iyi olsalarda çok pahalıya geliyor.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

>>Ek olarak kullandığım ekipmanlardan bahsetmek istiyorum.

>Monitörler : ASUS MG278Q 2560x1440p 144Hz 1ms + AOC G2460PF 1920x1080p 144Hz 1Ms

>Klavye : Logitech G710+ Mekanik Klavye;

>Mouse : A4 Tech Bloody v3

>Mikrofon : Samson G-Track USB Mic.

Şimdilik bu kadar . Umarım beğenmişsinizdir , yorumlarınız benim için değerlidir .

Son olarak , Battlefield 1 oynayan arkadaşlarımız varsa eğer , Origin ID : Cpt_Tyrael / email : enesrasitozdogru@gmail.com

Herkese iyi forumlar dilerim !
Arkadaşlar aldığım elime ulaşmasını beklediğim 2 adet "Zotac GTX 1070 AMP Extreme" var.

Daha önce hiç SLI-CrossFire yapmadığım için ölçülerini bilmiyorum. AMP Extreme'lerin boyutu 2.5 veya 3 slot yer kapladığı için tereddütlerim var.
Anakartım: Gigabyte Z170X Gaming 7
Kasa: Phanteks Enthoo Pro M Mid Tower
Yeni HB Bridge'den almayı düşünüyorum. Diğerlerine nazaran performansa çok etkisi yok biliyorum, amacım ileriye dönük olması.

Soruma gelecek olursak bu ekran kartları anakartıma, kasama sığar mı? Sığacak olursa SLI köprüsünün boyutları ne olmalı?
Hakkında
Meslek: Mezun , İşsiz
İlgi Alanları: PC Parçaları , Oyunlar , Sistemler
Forum İkinci El İmzası:
Motherboard : MSI Gaming M7 z170 Motherboard CPU : Intel Core i7 6700K
CPU Cooler : Corsair H100i v2 RAM : Corsair Vengeance 2x8GB 3200Mhz
GPU : ASUS GTX 1080 Ti Strix OC Edition 8G
Drives : 240GB Corsiar Force SSD, 275GB Crucial MX300 SSD M.2
PSU : EVGA Supernova G3 750W 80+ Gold Modular Case : Corsair Carbide 400c
Monitors : Acer Predator XB271HU 2K 165Hz 4ms G-Sync, ASUS MG278Q 2K 144Hz 1ms Free-Sync
Sound Card : Focusrite Scarlett 2i2 Microphone: Shure SM7B Keyboard: Steelseries Apex Pro RGB Mouse: Corsair M65 Pro
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Bilgisayarım
Oyun Platformu
PS4
Takım
Galatasaray
Steam
angelotyrael
İşlemci
Intel
Anakart
MSI
Sabit Disk
Corsair
Ekran Kartı
MSI
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 191
İkinci El Bölümü Mesajları: 120
Konularının görüntülenme sayısı: 21.154 (Bu ay: 106)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 25 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.