Yüzbaşı
21 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 29 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bu bilgisayara HDD ye ek olarak SSD takılır mı?Bazı forumlarda dvdromun yerine takılabildiğini okudum ama bu bilgisayarda dvdrom yok.Başka bir yolu var mıdır?
Arkadaşlar;

Bilgisayarı açtığımda reboot and select proper device yazısı çıkıyor. bios ekranında boot ayarları yok.Açılırken bilgisayar özelliklerinin yazdığı ekranda boot ayarları için esc ye basın diyor bastığımda boot menüsü açılıyor yazıyor ama tekrar aynı reboot and select proper yazısı çıkıyor.Ami bios ekranı.
Arkadaşlar;

Bilgisayarı açtığımda reboot and select proper device yazısı çıkıyor. bios ekranında boot ayarları yok.Açılırken bilgisayar özelliklerinin yazdığı ekranda boot ayarları için esc ye basın diyor bastığımda boot menüsü açılıyor yazıyor ama tekrar aynı reboot and select proper yazısı çıkıyor.
arkadaşlar ben telefona cwm recovery yüklemye çalıştım.olmadı.şimdi açılmıyor.pili çıkarıp ses kısma+power tuşuna basıyorum titriyo ama açılmıyo.şarşa takınca kırmızı ışık yanıyor.yardım.
Arkadaşlar telefonun bu parçası arızalı ne yapabilirim?bandı koptu.
Arkadaşlar sistemim bu.oyunları minumum ayardada olsa kasmadan oynuycak bir ekran kartı istiyorum.bide bilgisayarda az hırıltı var karttan mıdır?Yorumlarınızı bekliyorum.

Pc bu önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.
Merhaba arkadaşlar;

Sağlamlık,pil ömrü önemli.Whatsapp,facebook sorunsuz çalıştırsın.Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.
Arkadaşlar merhaba,hotmail adresimin şifresini unuttum.işin ilginç yanı hesaba tanımlı yadımcı mynet hesabınında şifresini unuttum.hotmail şifrenizi mynet hesabınıza gönderelim diyor.mynetten şifremi unuttumdan geri almaya çalışıyorum orayada sanırım doğum tarihimi hatalı girmişim açamıyorum.
Dear
We have got your order. But it seems that the order is still unpaid. If theres anything I can help with the price, size, etc., please feel free to contact me. After the payment is confirmed, I will process the order and ship it out as soon as possible. Thanks!
Best Regards

ne diyo arkadaşlar benim şiparişim zaten tek örnek.The supplier is processing your order yazıyor.
Hakkında
Forum İmzası:
the world is yours
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 919
İkinci El Bölümü Mesajları: 20
Konularının görüntülenme sayısı: 43.441 (Bu ay: 20)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 12 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.