Er
14 Nisan 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 64 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba herkese. Başlıkta belirttiğim gibi 2.000 TL'ye kadar oyuncu koltuğu arıyorum. Başta xDrive akdeniz ve kasırga modeli dikkati mi çekti sonrasında ise hawk, zio ve calitte geliyor. Bunlardan birini kullanan var mı uzun süre pc oturan fps oynayan birisiyim. Malzeme kalitesi düzgün ve konforlu bir şey arıyorum.

Arkadaşlar merhaba konu başlığında belirttiğim gibi bu iki kulaklık arasında kaldım. Nedenleri ile yazıp yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

İyi forumlar herkese razer black widow 2013 ultimate klavye kullanıyorum şöyle bir sorun ile karşılaştım.Bazen oluyor ü tuşuna bastığım vakit 2 kere ü yapıyor aynısı p harfi içinde geçerli bununla ilgili bir çözümü olan var mı acaba ? teşekkürler.
İyi günler, herkese iyi forumlar. Martın 15'i gibi Amazon'dan kulaklık sipariş verdim. Pazartesi günü kargoya verildi. I-parcel için takip numarası verdiler, yaklaşık 4 gündür takip ediyorum fakat şöyle bir soru takıldı kafama.

Görselde belirttiğim gibi yeşil olan kısım sürekli ilerleme yapıyor fakat en son güncelleme ayın 18'i diyor. Aynı şekilde I-parcel'de en son ayın 18'i olarak gözüküyor. Konu ile ilgili yardımcı olabilecek varsa teşekkürlerimi sunuyorum.
Hakkında
Meslek: Öğrenci
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 51
İkinci El Bölümü Mesajları: 41
Konularının görüntülenme sayısı: 1.858 (Bu ay: 47)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.