Yüzbaşı
10 Nisan 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 11 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bir tanıdığımın sıralaması, nedir önerileriniz?
Evet elimde bir adet 0.85 float AWP Asiimov savaş görmüş var, ne kadar eder sizce?

var mı?
PUBG‘nin ilk turnuvası olan Gamescom 22 Ağustos tarihinde kapılarını aralamıştı. 4 gün süren bu turnuva 26 Ağustos tarihinde sona ermişti.
Bu turnuva başlamadan önce de Gamescom kutuları aktif hale gelmişti ve 22 Ağustos tarihine kadar BP puanlarıyla oyun içi bir şekilde alınabilmişti.

Bir dönem fiyatı 35TL'yi bulan bu kutular şu sıralar 5-6TL seviyelerine düştü. Tekrar yükselişe geçer mi merak konusu.
arkadaşlar şu 3 kuruşluk kutulara ihtiyacım var işine yaramayan varsa gönderebilir mi teşekkürler şimdiden
İyi geceler arkadaşlar, faceit hesabıma evin internetinden giriş yaptığımda açılmıyor, hiçbir hata vermiyor fakat interneti değiştirdiğim zaman açılıyor. Bu durumun nedenini bilen varsa yardımcı olabilir mi?
İyi geceler arkadaşlar, faceit hesabıma evin internetinden giriş yaptığımda açılmıyor, hiçbir hata vermiyor fakat interneti değiştirdiğim zaman açılıyor. Bu durumun nedenini bilen varsa yardımcı olabilir mi?
var mı geçen seneden birileri kim nerede
Hukuk 1. sınıfım malum vizeler yaklaştı. tecrübeli dostlardan yardım istiyorum. üst dönemler pm atabilirse çok mutlu olurum.
evet arkadaşlar mezun senemde hukuk kazandım, bu hazırlık sürecinde forum her gün uğradığım bir yer oldu. bu bölümden güzel dostlar edindim, hakkını yiyemem. tm arkadaşlar merak ettiklerini sorabilir, ÇAPIM YETTİKÇE yardımcı olmaya çalışacağım :)

YGS:http://i.hizliresim.com/rE7pzP.png
LYS:http://i.hizliresim.com/jBopbD.png
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
Her şey üstüne gelip, seni dayanamayacağın bir noktaya getirdiğinde, sakın vazgeçme! Çünkü orası kaderinin değişeceği yerdir.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 549
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 7.420 (Bu ay: 0)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 270 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.