Yüzbaşı
20 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 19 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhabalar iphone 6 gold 16gb cihazı sıfır aldım 1 yıl kullandıktan sonra elma logosun da kaldı ve cihaz garantiden değişim yapıdı (apple zorlu)değişimden 2 yıl sonra bugunden 1 ay ötesinde ;

Telefonunu arabada sarja taktım ve ekran ışığı gitti fakat telefona gelen arama yapılıyor ve dikkatlice baktığımda ekranı görebiliyordum.Daha sonra garanti bitti için beylikdüzün de bir özel servise cihazı ekran ışığı entegeresi değişmesi için verdim ve telefonda kısa devre var ve yapılmıyor dendi daha önceden müdahele var olduğu söylendi nasıl olacak velevki garantiden değişim telefon(öğrendiğime göre garanti değişim gelen cihaz işlem yapılmş olabiliyormuş) sonra başka servise verdim bakırköy de oda kısa devre var işlem yapılmış ve bazı devre elemanı kurcalanmış deildi

Şuanda tel duruyor yaptırmak için nasıl yol izlemeliyim yada önerileriniz nelerdir ilgliniz için şimdiden teşekkürler.
.......
....
asasass
Bu hafta içinde almayı düşündüğüm bi sistem tavsiyesi bekliyorum 2 ay erteledim nasip olursa artık alma vakti geldi. İşlemci Amd Anakart tavsiyeleriniz onboard ekran kartlı olmaz ise iyi olur Psu ayrı olarak alacağım para limitine takılmaz ise işlemci soğutucu ayrı almak istiyorum Şimdiden teşekkürler.
Herkeze selam arkadaşlar avast kurdum pc gerçek zamanlı tarama yaptım ve pc açıldığında karantinaya aldığı dosyayı geri aldım önemli olduğu için tıklıyorum avastı kapatıp dosya yolu yada dizin bulunamadı diyor bundan nasıl kurtulur ve virüsünü sile bilirim dosyayı kurtararak herkeze teşekkür
Sadece kasa toplayacağım İşlemci Amd,Ddr3 anakart ve harici bir ekran kartı
Şimdiden teşekkürler.
arkadaşlar L20-205 model
1 ve isteğe göre 512mb ram yanında verilebilir toplamda 1.5gb "performansı ne derecede etkiler bilemem "
2.0 ghz işlemci
on board 128mb ekran kartı
herhangi bir çizik deformansyon dvd de çalışmama problemi gibi aklınıza gelebilecek problem yoktur
pili maksimum 80-100 dk arası gitmektedir.
fiyatının ne olduğu konusundada pek bi fikrim oluşamadı ama gittigidiyordan bakıp bana fiyat konusunda teklif verirsiniz.
Arkadaşlar 1 ay dır uydunet kullanıyorum 24 ay sözleşmeli aldım uydunet i ve 1 aydır kullanmaktayım sistemle alalakı hiç bir problemim olmadı ama evi taşıma olayından dolayı interneti kapattırmam lazım yeni taşınacağım yerde de uydunet hizmeti yok bana bu kapatma işleminin maliyeti ne olur yada varsa başka bi yol çözümlerinizi bekliyorum. Çünki uyduneti aradığımda karşıma çıkan görevliler doru düzgün bilgi alamıyorum. Şimdiden sağolun.
arkadaşlar benim dizüstünde ekran koruyucusunda güç sekmesinden gelişmiş sekmesinden taşınabilir bilgisayarımın kapağını kapatığımda die olan kutucukta hiçbirşey yapmadan başka bir yazı yok eskiden askıya al hazırda beklet vardı şimdi ikisde yok sadece hiç birşey yapma var bunları nasıl ayarlaya bilirim şimdiden çooook teşekkkürlerr
Hakkında
Forum İmzası:
[
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 481
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 31.557 (Bu ay: 46)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.