D

Çavuş
17 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 25 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar msnim bi hata vermeye başladı önce 81000306 kodunu veriyor ama internette gezebiliyorum sorun gidericide sistem dosyasının yanında ünlem çıkıyor sonra onar diyorum Sistem dosyanızda ad çözümlemesini etkileyebilecek MSDN ile ilgili girdiler temzilemek ister misiniz diyor evet de hayır da desem olmuyor herşeyi denedim sildim yükledim vs. yardım edin bana

teşekkürler
arkadaşlar capoeira öğrenmek isitiyorum anadolu yakasında kurs arıyorum bilenler pm ile yardımcı olurlarsa sevinirin
arkadaşlar forumda böyle başlıklar bulmama ve ordaki çözüm yollarını denememe rağmen sonuca ulaşamadım modemim INCA IM-204 ve evde 2 PC aynı modemi kullanıyoruz akşam bende sorun yokken diğer pc aynı hatayı verdi sorun nedir çözümleri nelerdir??

bu arada diğer pcdeki ethernet kablosunun ucundaki tutacak kırılmış yalnız ağ kablosu takılı değil uyarısı vermiyor sorun ordaki bi değmezlik olabilir mi?
arkadaşlar conroe e6600 ile d950 arasında kaldım hangisini almalıyım bu arada conroe için hangi anakart (sli yapmayı düşünüyorum nforce sli chipset)
bu sistemi toplamayı düşünüyorum önerileriniz nelerdir?
-pentium d950 (d960 bulabilir miyim tr de)
-gigabyte ga8nsli pro
-geforce 7600gt
-kingston 1gb ddr-2 667
-300 gb 7200 rpm sata 2
-lg 4167 siyah dvd yazıcı
-silverstone 500w psu
-kasa ? (önerilere açığım)
arkadaşlar
1-bu psp versiyonu nedir nasıl kaçıncı versiyon olduunu öğrenebilirim?
2-korsan oyunlar nerden bulunup nasıl çalıştırılır nasıl yüklenir?
3-hangi versiyonun anlamı nedir ?
anlatırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler
conroe 6600 işlemciye bir anakart önerir misiniz ? şimdiden teşekkürler
arkadaşlar Türkiye!de nerden bu kasayı temin edebilirim fiyatı ne olur?
arkadaşlar bu konuyu nereye açacağımı bilmediğim için buraya açtım.banawww.firebal.net gibi web siteleri söyler misiniz?
sistem ısısını tam bir şekilde kontrol edebileceğim (hatta tüm sistemi) bir program önerir misiniz? bir de sistem ısısı BIOS tan kontrol edilebilir mi?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 139
İkinci El Bölümü Mesajları: 72
Konularının görüntülenme sayısı: 19.793 (Bu ay: 38)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.