A

Teğmen
14 Şubat 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 27 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Herkese merhaba
Peugeot partner tepee aracima 205 55 16 lastik alicam
Bugün birkac firma ile görüştüm kafam daha cok karıştı
Her firma diğer firmayı kotuluyor hatta goodyear firmasi kendi lastigini kötüleyip yan dükkândaki petlas bayisine yönlendirdi
Bende çözümü yine forumda aramaya kalktim
Aracım hafif ticari olduğu için yumuşak degilde yanaklari biraz daha sert olan lastik önerdiler
Ben Goodyear Efficient performans 2 lastiğini beğenmiştim fakat satici Lassanin DriveWays modelini önerdi
Sizlerin bu duruma onerisi nedir
Şimdiden teşekkürler
Herkese merhaba
Gs Store web mağazasından 39.90 a isim soyisimli atkı tasarlanıyor, bunda elinde olan resmini paylaşabilir mi
Iyi forumlar
Arkadaşlar n11 de piyasa değeri 4800 tl olan bir tv yi istanbulda tekno sipariş isimli firmadan 4050 tl alıyorum
Fakat ürün ithalatçı garantili
Bu ithalatçı garanti nedir, sorun yaşanırmi haklarım aynımıdır
Şimdiden teşekkürler
Herkese merhaba
50 inç tv alma arifesindeyim
Sizden ricam lg ve samsung arasındaki farklı gerçek kullanıcılardan öğrenmek istiyorum
Bi tv servisinden aldığım bilgiye gore samsung curved ekranlarda sürekli arıza verdiği bu konuda samsung yanaşmamam konusunda beni uyarıdır doğruluğu nedir?
3500 4000 civarında alınabilecek en iyi tv önerirseniz sevinirim
Herkese merhaba, arkadaşlar garantisi bitmiş televizyonu servise gönderdim fakat 2 ay geçti hala teslim edilmiyor.Bugun yarın teslim edicem diyip sürekli sallıyor Bu durumda ne yapabilirim .
Şimdiden teşekkürler
Arkadaşlar herkese merhaba konunun daha önce açıldığını görüyorum fakat eski konular son dönemde izmirde ingilizce kursu bilgisi alabilir.miyim fiyat ve verilen eğitim hakkında 3 aylık kurs istiyorum
Merhaba
Arkadaşlar peugeot yedek parça olarak hangi markayı kullanıyor
Örneğin
opel gm
Fıat opar
Gibi
Arkadaşlar herkese merhaba
Aracıma birkaç on takım parçası almam gerekiyor
Sanayideki yedek parça ustadlarimizin kollarına kendimi bırakmadan önce internette almak istediğim parçaların bilgi ve fiyatlarını öğrenip akabinde internetten almak istiyorum.
Daha önce hiç internetten böyle bir alışveriş yapmadım bu konuda hangi siteden yardım alabilirim parçaları nereden güvenle temin edebilirim.
Şimdiden teşekkürler
Arkadaşlar merhaba bugün acilen 32 inç tv almam gerekiyor donanımlı özellik aramıyorum tv de sorun yaşanmasın yeter
Birkaç marka buldum fiyatları 900 ve 1000 bandında
Siz SEG,VESTEL,AXEN,AWOX,REGAL markaları arasında hangisini tavsiye edersiniz ?
Herkese merhaba yarın aracım vizeye girecek 2012 model partner tepee
Bugün ise gelirken fark ettim sol arka park stopu çalışmıyor frene basınca fren lambasi yanıyor muhtemelen ampul patlak.
Bunun sökümü kolay midir kendim ampulu değiştirebilir miyim
Hakkında
Meslek: Yok
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 272
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 1.370 (Bu ay: 1.761)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 22 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.