Er
11 Kasım 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 13 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Webmoney&Paymer Check / Perfectmoney✅Payeer✅Advcash✅Coin İşlemleri Alım-Satım-Takas
Webmoney&Paymer Check / Perfectmoney✅Payeer✅Advcash✅Coin İşlemleri Alım-Satım-Takas


Bozum işlemleri anlık https://www.garantibbva.com.tr/doviz-kurlari kurları üzerinden yapılmaktadır bilgilerinize.


Bilindiği üzere uzun zamandır elektronik para sektöründeyiz ve turkmoney firması olarak 2012 yılından bu yana işlemlerimizi vergilendirerek yasal bir zeminde yapmaktayız. Firma olarak artık kendi kabuğumuzdan çıkıp uluslararası işlemler yapmamızın gerekli olduğunu ve ülkemizde bu işlemleri yasal olarak yapma öncülüğü gösteren turkmoney firmamızın artık yurtdışı faaliyetlerinin içinde olma gereksinimi kaçınılmaz olmuştur. Gerek yurtiçi kullanıcılar gerekse yurtdışı kullanıcılar olarak gerçek anlamda exchange hizmeti sağlayacak bir sistem ihtiyacı her daim belirtilmiş olsada bulunduğumuz sektörde bu tür atılımlar biraz zor ilerlemektedir. Sonuç olarak turkmoney firmamız olarak daha kullanışlı ve stabil çalışan bir sisteme geçerek çok daha kaliteli hizmet vermek adına yepyeni bir sisteme geçmiş olduğumuzu siz değerli 

DonanımHaber ailesine ve tüm dostlarımıza belirtmek isteriz. Şuan için anlaşma sağladığımız işlemciler ve aracı firmalar ile işlemlerimize devam etmekte olup yeni işlemciler ile görüşmelerimizin devam etmekte olduğunu ve kısa zamanda diğer elektronik para işlemcileri ile anlaşma sağlayarak daha geniş bir hizmet ağı ile siz değerli kullanıcılarımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Webmoney işlemlerinin  sitemiz üzerinden yapılacağını belirtmek ister saygılar sunarız. Sistemimizde ingilizce ve türkçe olarak 3 dil arayüz bulunmaktadır. Ek bilgi olarak sistemimizde referal program mevcuttur ve her referans işlem kazancının %5 oranında kazanç sağlamaktasınız. Ayrıca sisteme üye olan her kullanıcı exchange hizmetlerinde her işlem için ek %5 cüzdan kazancı elde edecektir.

Türkiye'deki tek resmi MERCHANT ( tüccar ) ve tek resmi alım satım takas yetkilisi olduğumuzu önemle duyurmak isteriz.


Webmoney MEGASTOCK listesinde Online E-Currencies Exchange yetkilisi olan tek Türk firmasıyız.


Webmoney bozum harici işlemler SellBuyPay üzerinden yapılmaktadır. Webmoney bozum işlemleri daha önceki gibi TurkMoney üzerinden devam etmektedir. Sistemimizde değişim (takas) işlemleri tamamiyle merchant yani bayilik sistemi ile yapılmakta olup otomatik olarak işlemler yapılmaktadır. Sistemimizde ingilizce ve türkçe dil seçeneği mevcut olup referans sistemi aktiftir.


Desteklenen coin cüzdanları ve e-cüzdanlar şu şekildedir;


Perfectmoney

Payeer

Ethereum

Litecoin

Dash

Dogecoin

Zcash

Monero

Neo

Bitcoin Cash

Ethereum Classic

Waves


Bozum işlemlerinde Bankaya Havale/Eft işlemleri (Sadece Türk Lirası) ve paypal (Sadece USD) hesabınıza ödeme seçeneği mevcuttur.


Her türlü soru ve sorunlarınız için 

Webmoney&Paymer Check / Perfectmoney✅Payeer✅Advcash✅Coin İşlemleri Alım-Satım-Takaswww.sellbuypay.com
Contacts - SellBuyPay
https://www.sellbuypay.com/contacts
Webmoney&Paymer Check / Perfectmoney✅Payeer✅Advcash✅Coin İşlemleri Alım-Satım-Takaswww.turkmoney.net
Webmoney exchange services
https://www.turkmoney.net/contact


Yılların tecrübesi ve kurumsal firma kimliği ile Turkmoney güvencesiyle wmz bakiyelerinizi güvenle bozdurabilir veya bakiye yükleyebilirsiniz. Webmoney bozum işlemlerini müşteri güvenliği açısından sadece  üzerinden yapmaktayız. (Şuanda sadece bozum aktiftir )Webmoney WMZ bozum işlemlerinde ödemeler Kripto Para olarakta yapılabilmektedir. Böyle bir talep olursa lütfen işlem yapmadan önce BURADAN bizimle iletişime geçiniz. Ayrıca WMZ bozumlarda ödeme alma seçeneği olarak PAYPAL eklenmiştir.
Webmoney WMZ bozumlarınızda ödemeleri Paypal olarak alabilirsiniz (Sadece TurkMoney üzerinden)


SellBuyPay ve TurkMoney işlemlerinizde WİSE işlemleri aktiftir.


Perfectmoney, Payeer, Advcash, Bitcoin ve Altcoin bozum işlemlerinizde ödemenizi Paypal olarak alabilirsiniz ( SellBuyPay üzerinden)


Perfectmoney bakiyelerinizi güvenle bozdurabilir ve ihtiyacınız olan bakiyeyi yükleyebilirsiniz. ( SellBuyPay üzerinden)

 

 Payeer bakiyelerinizi bozdurabilir veya hesabınıza bakiye yükleyebilirsiniz. ( SellBuyPay üzerinden)

 

 Advcash bakiyelerinizi nakite çevirebilir ve hesabınıza bakiye yükleyebilirsiniz. (Sadece DonanımHaber üzerinden)


Bimpara bakiyelerinizi kolayca nakite çevirebilirsiniz. (Sadece DonanımHaber üzerinden)


Webmoney, perfectmoney,payeer,advcash bakiyelerinizi Coin veya Coin bakiyelerinizi webmoney, perfectmoney,payeer,advcash çevirebilirsiniz. ( SellBuyPay üzerinden)

 

 Paymer çeklerinizi bozdurabilir yada paymer çek alabilirsiniz . Paymer çek işlemi için DonanımHaber üzerinden yada  üzerinden bizimle iletişime geçiniz lütfen.


İLETİŞİMTelefon: 0537 868 87 96(bizi taklit eden bazı dolandırıcılar vardır ve skype adımızın sonunda, başında .,- gibi işaretler yoktur sadece turkmoney.net olarak ekleyiniz lütfen buna dikkat ediniz. Skype ve Telegram eklemek için adres yazılarına tıklayınız.)


Skype: turkmoney.net

Telegram: turkmoneyTurkMoney E-mail:admin@ turkmoney@.net


Webmoney, Coin&E-Cüzdan İşlemleri İçin: TurkMoney


Destek Kaydı Oluşturmak İçin: TurkMoney İletişim

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: 0537 868 87 96 nolu tel haricinde numaramız ve DonanımHaber turkmoney kullanıcı adı vede admin@turkmoney.net & info@sellbuypay.com ve turkmoney.net skype adresi haricinde (skype adımız sadece turkmoney.net dir. Sonunda başında nokta virgül yada benzeri bir ibare yoktur önemle dikkat ediniz.) iletişim adresimiz yoktur. Paypal bozum işlemleri yapmıyoruz ilgilenenlere önemle duyurulur. Webmoney işlemleri için  ve webmoney harici tüm işlemleriniz için  sistemlerimizle hizmetinizdeyiz saygılarımızla.


Lütfen Dikkat!Bozum ve satışlarda istenen kriterler ve prosedürleri sağlamayan veya sağlayamayan kişilerin ödeme işlemleri iptal edilir. Bozumlarda bozumu yapan hesaba iade edilir. Satışlarda istenen belgeleri sağlayamayan kişilerin ödemeleri belge sağlanana kadar iade edilmez ve 3 iş günü içinde belge sağlanmaz ise banka ile iletişime geçilir ve ödeme iadesi banka üzerinden yapılır. TurkMoney ile işlem gerçekleştiren tüm kullanıcılar bu kuralları peşinen kabul etmiş sayılacaktır. TurkMoney olarak mahkeme kararı olmadan hiçbir müşterimizin bilgi ve belgeleri üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.

Hakkında
Konum: İstanbul, Ataşehir
Meslek: Elektronik Para Ticareti
İlgi Alanları: Elektronik Para Ticareti
Forum İmzası:
Webmoney işlemleri TurkMoney Webmoney Resmi Merchant


Perfectmoney, Payeer, Advcash, Paypal, Bitcoin ve Altcoin işlemleri SellBuyPay Payeer, Perfectmoney Resmi Merchant
Hakkımda:
Webmoney Türkiye Resmi Merchant olarakhttps://www.turkmoney.net/ sistemimiz üzerinden webmoney işlemleri yapmaktayız.Perfectmoney, Payeer, Advcash, Paypal, Bitcoin ve Altcoin işlemlerinihttps://www.sellbuypay.com/ sistemimiz üzerinden yapmaktayız.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Mesaj Sayısı: 0
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 11
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 331 (Bu ay: 27)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Finans Forumları
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.