B

Yüzbaşı
02 Kasım 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
yeditepede okuyup bilgi verebilecek var mi genel olarak okul hakkinda?
arkadaslar edebiyatim ygsden once bitmisti. ara ara acip not tekrari yaptim o kadar biraz limiti cozdum, cografya ygsden sonra hic bakmadim. su kalan gunlerde nasil bi yontemle calisiyorsunuz, nasil calismaliyim? yardimci olur musunuz?
tmciyim ama bugun sinavim iyi gecti. normalde psikoloji istiyorum ama bogazici edebiyat tutarsa aklim oraya kayabilecek gibi bogazici insani sozel de olsa cekiyor
16 binle alan bi yeri tercih etmek istiyorum. ilk bes bine girmedikce burayi yazacagim o da zor gibi zaten. tek tercih yapan var mi daha oncelerde, risk mi almis olurum? baska bi yeri istemiyorum tm3ten tercih yapicam
lysye sayili gunler kaldi ben 12de yatip 8de kalkiyorum hala. gun icinde de cok yorgun uykulu oluyorum okulda bos buldugum her ders uyuyorum birkac test cozebilecekken. uykuyla nasil bas ediyorsunuz? vitamin kahve hepsini yapiyorum yok olmuyor kan degerlerime bile baktirdim bir sey cikmadi
toderdeki maximum minimum problemli olan soruyu yapabilen bir arkadas atabilir mi? hizli gecmistim konuyu yapamadim toderde, calisip bir daha baktim yine olmadi.. kacinci soru oldugunu hatirlamiyorum kitapcigimi henuz alamadim
ozurlu ozursuz ayri ayri devamsizlik siniri kac? yani kacta kalmasi gerekiyor devamsizliklarimizin yardimci olur musunuz?
karekok geometri-mat cozumlu deneme var elimde birkac deneme cozdum devam edeyim mi yoksa artik denge mi alayim? netlerim 35 civarinda genelde. tmyim
matematik-geo korfez 5li
denge edebiyat
denge cografya aliyorum su an.
matematik icin ayri orta seviye bir cozumlu deneme daha istiyorum ne onerirsiniz?
SORU BANKALARI

11.sinif karekok soru bankasi(5-6 testi cozulu) 15 TL
Palme YGS felsefe soru bankasi (4 testi cozulu) 15 TL
Limit Ygs Turkce soru bankasi (3 konusu cozulu) 15 tl
Birey ygs-lys turkce(bir konusu ve birkac paragraf testi cozulu) 10 tl
Yayin denizi paragraf hiz(13-35.testler arasi tamamen bos) 10 tl
FDD YGS Cografya soru bankasi(3 konusu cozulu) 12 tl

KONU ANLATIMLI

Fem Beyaz mat1 konu anlatimli(3-4 test cozulu) 15 tl
Fem Beyaz tarih konu anlatimli(10 konusunun testi cozulu) 10 tl
Korfez Ygs Fen bilimleri konu anlatimli(1-2 testi cozulu) 20 tl

DENEMELER

Fem kapsul 20li turkce(ilk 6 denemesi cozulu) 10 tl
Fem kapsul 20li sosyal bilimler(bombos) 15 tl
Akilli adam osym tipki basim 2010-2014 deneme ve cozum kitapciklari(sadece 2010 cozulu) 10 tl
Akilli adam zopzor 10 fasikul deneme ve cozum kitapcigi(sadece 9.denemesi yok) 15 tl

CIKMIS SORULAR

YGS ornek akademi Turkce son 16 yil cikmis sorular tamami cozumlu(bombos) 6 tl
YGS canta yayinlari ygs tum dersler son 11 yilin cikmis sorulari ve cozumleri(fkb felsefe geo bos gerisi biraz cozulmus) 8 tl

almak istediginiz kitaplar icin pm atarsaniz bilgi alabilirsiniz. pazartesiden itibaren gonderim yapacagim. kargo ucreti aliciya aittir isteyene fotograflarini wp uzerinden atabilirim.

belirtmek istedigim bir sey var buradan kitap satan birkac arkadasa bagis yapmalarini soylemistim beni uyaracaklarini biliyorum, ben de bunu yapmak istiyordum fakat ozel durumundan dolayi ihtiyaci olan bir arkadasim icin yapabilecegim seyleri yapmaya calisiyorum.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 345
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 6.158 (Bu ay: 14)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 83 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.