N

Çavuş
23 Temmuz 2002
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
yaw win95 olan bir makinayı formatladım ve maillerin yedeklerini almayı unuttum ve win98se kurdum o mailleri almam lazım çünki aşırı derecede önemli nasıl kurtarırım bana yardım edin
yaw burada neden kimse yok 1 haftadırda forum bölümüne giremedik neden bukadar uzun sürdü
Arkdaslar kurmamız gereken 80 adet bilgisayar var ve bu bilgisayarların donanımsal olarak bütün özellikleri aynı
bunların hepsine teker teker win98 kuracağımıza bunları daha kısa sürede kurabileceğimiz bir imkan varmı?
arkadaşlar clipper 5.2 programlama dili lazım varsa biri bana gönderirse sevinirim

Noname
yaw imzamı değiştirmek istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum bilen varsa bana anlatırsa çok sevinirim

Noname

Edited by - ali_sami on 04 August 2002 15:05:32
arkadaşlar bana clipper 5.2 database programlama dili lazım sizde varsa bana maille gönderin yada bildiğiniz biryer varsa bana söyleyin

Noname
arkadaşlar bana Clipper 5.2 database programlama dili lazım ama bulamadım nereden bulacağımı bilmiyorum bildiğiniz bir yer varsa veya elinizde varsa gönderirseniz sevinirim mail : hikmet_aymak@iha.com.tr

Noname
Arkadaşlar 1000$ civarında yeni bilgisayar almayı düşünüyorum nasıl birşey alayım

Noname
iki bilgisayar arasında usb bağlantısı nasıl yapılıyor

Noname
kablo net nedir açıklayınız + ları ve - leri nelerdir.

Noname
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş:
Son Mesaj Zamanı: 15 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 53
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 2.510 (Bu ay: 53)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.