F

Çavuş
16 Temmuz 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 39 (Bu ay: 0)
Gönderileri

edit

edit

edt
Merhabalar
Tekir kedi sahipleneceğim mama için çok yüksek fiyatlar veremeyeceğim orta seviyeli bir şey önerir misiniz?
2 aylık olucak ve ben şu an evde tüm malzemelerini aldım mama ve kum hariç öneri bekliyorum kum kokuyu absorbe etsin yeter mama da uzun vadeli götüren uygun fiyatlı ileride hastalık yapmayacak bir şey olursa sevinirim mama için 1 ay gidecek şekilde tavsiye verirseniz sevinirim.

Benim anlamadıgım sokaktaki kediler nasıl yaşıyor herkes N D ve proplan öneriyor sokaktaki kediler evdekilere taş cıkartıyor yani acaba bu veterinerler ile anlaşmalı bir şey olabilir mi?
Merhabalar
https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-asus-vg248qz-24-1ms-full-hd-led-fiyati,379366735.html

Bu monitörü düşünüyorum gtx 960 ekran kartım var sadece csgo için alıcam 200fps üstü rahat alıyorum freesync teknolojisi olsa ekran kartım gtx 1000 serisi olmadığı için gene kullanamayacağım
ve ayrıca araştırmalarıma göre freesync ve g-sync teknolojisi sadece 144 hertz almak istediğiniz bir oyunda anlık 144 altına düştüğünüzde olan yırtılmayı engelleyen bir teknolojiymiş e ben sadece csgo da 200 fps üstü her türlü karambolde aldığım için sorun yaşayacağımı düşünmüyorum

Bu monitörü kullanan arkadaşlar yorumda bulunabilir mi?

YA DA ACER İN
Acer KG241PBMIDPX 144Hz MONİTÖRÜ VAR 1044TL YE SİZCE NE DERSİNİZ HANGİSİNİ ALMALIYIM?
Merhabalar forumdaşlar
H81 PLUS Anakart Sata Bir kart olmasına karşın PCI Express portu ile m.2 ssd kullanılabilir mi?

Bilgisayara VMWARE aracı ile linux ve windows server kurup çalışmalar yapmayı planlıyorum zararlı yazılım olsun vb incelemeler o yüzden şu an hdd olduğu için masaüstü yoğunken ve i7 4790 1tb seagate ve 8gb ram win 10 son sürüm olmasına karşın sağ tık yapıyorsun yenile yapmak için takılıyor bir süre yani ssd de tam verim almak istiyorum.. Şu an okuma hızı 150 mb/s 500 olursa ne kadar fark olur bilemiyorum 1000mb/s çıkabilmek varken..

Bu kartı kullanıp detaylı bilgiye sahip arkadaş var mı?
Teşekkürler şimdiden..
Merhabalar İzmir de özel üniversitede %75 burslu olarak aile mesleğini okuyacagım fakat pek istemediğim bir bölüm ve nasıl örgün olarak derslere kendimi vereceğim bilemiyorum onun dışında İkinci Üniversite ön lisans okumak istiyorum bilgisayar programcılığı udemy den eğitimler de alıcam c++ üzerine kendimi geliştirmek istiyorum bu süreç boyunca sizce mantıklı bir hareket mi olur yoksa ilk önce bir üniversiteye git de sonra mı dene dersiniz fazla zor olur mu? Ve bana bilgisayar programcılığı gerçekten bir şeyler katar mı açıktan okuyarak zannımca sadece atatürk ünisinde mevcut bu bölüm.
-----

----
Merhabalar
2 hafta öncesinde kablo kesiği yüzünden mahallenin interneti gitmişti ve geri geldi ardından hızlar falan 100 mbps sorun yok eskisi gibi fakat
20:00 - 01:00 arasında öğlen oyuna girmiyorum ama genel olarak bu zamanlarda girdiğimde speedtest pingi düşük olmasına rahmen sanırım yurt dışı pingi artış gösteriyor ve oyunda 40 50 olan ping bi anda 250 350 çıkıyor ve modeme reset atmadan düzelmiyor atıyorsun 5dk sonra tekrar ping geliyor..

Bu durumu yaşayan var mı?
editlendi
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 103
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 1.556 (Bu ay: 318)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 7 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.