A

Teğmen
18 Haziran 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 26 (Bu ay: 0)
Gönderileri

5s telefonum gayet sağlam kullanırken 4 gündür donma ve istem dışı hreket etme gibi sorunlar yaşattı müşteri hizmeleri yazılım güncellemeyi yineledi donanımsal bir sorun olmadığını söyledi ancak sorun devam ediyor eğer ekran değişimi çözüm olacaksa değiştitirim yeter ki 6 ay daha götürsün yada farklı bir işlem yapılabir mi?

İpone 5 s kullanıyorum ipone fitatı malum ios dan androide geçiş zorluğunu göze alarak bu ikisinden birini düşünüyorum farklı bir öneri varsa onu da paylaşırsanız sevinirim (xiomi hariç)

Arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim sınıf için kullanacağım hoparlör ihtiyacımız var
belirlediğim modeller var bütçe maximum 200-220 tl creative 1 model yazdım logitec debu özelliklerdeki hoparlörler 1000tl civarı
jameson bt 393
Creative SBS A250 2+1 Spea
Trust 21734 Silva 2.1 Ahşap
Mikado MD-1700BT 2+1
KAMASONİC KS-2060 2+1
jAMESON JS-320 2+1

creative trust haricindekilerin buletud usb sd kart ve radyo özelliği var bu yüzden crreative ve trust biraz uzak bu modellerden kullanan ve düşüncesi önerisi olanlar lütfen yazsın jameson bt 393 sayısal değerler açsınıdan en önde ama ne kadar gerçekçi bilemiyorum iyi bas yanında sesin berraklığı da önemli tabi bütçe oranında teşekkür ederim
Arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim sınıf için kullanacağım hoparlör ihtiyacımız var
belirlediğim modeller var bütçe maximum 200-220 tl creative 1 model yazdım logitec debu özelliklerdeki hoparlörler 1000tl civarı
jameson bt 393
Creative SBS A250 2+1 Speaker
Mikado MD-1700BT 2+1
KAMASONİC KS-2060 2+1
jAMESON JS-320 2+1
creative haricindekilerin buletud usb sd kart ve radyo özelliği var bu yüzden crreative biraz uzak bu modellerden kullanan ve düşüncesi önerisi olanlar lütfen yazsın jameson bt 393 sayısal değerler açsınıdan en önde ama ne kadar gerçekçi bilemiyorum iyi bas yanında sesin berraklığıda önemli tabi bütçe oranında teşekkür ederim
Arkadaşlar innial kart ile Amazon com tr den alışveriş yapılıyor mu geçen gün müşteri temsilcisi kullanılmadığını ama ilerki günlerde kullanılma olasılığı olduğunu söyledi ancak internet den araştırdığımda Master kart özelliğine sahip olduğu için heryerde kullanıldığını okudum Amazon com tr den innial ile alışveriş yapan var mı
Arkadaşlar tahhüt sürem 3gün sonra doluyor süperonline ve ttnet düşünmüyorum hem fiyat hemde diğer(Tesisat,Tv konumu kablo değişimi.telefon hattı vb vb) nedenlerden ötürü.UBEE modem var mı bilmiyorum aklımda İNFİNİTi ve UBEE var ikisinden hangisini önerebilirsiniz motorolla çok pahalı ve bulunmuyor sadece ev için kullanacağım çekim gücü olarak hangisi iyidir biliyorum ikiside beğenilmiyor ama NETMASTER CBW-383ZN ve NETMASTER CBW-383Z4 hiç beğenilmiyor yarın gidip modemi belirleyeceğim tabii istediğim modemi bulursam forumda iki modem içinde olumlu olumsuz yorumlar var(çoğunlukla olumsuz) 2.elde başkasına kayıtlı olabilme durumu çıkıyormuş oyüzden o seçeneğide düşünmüyorum acil cevap yazanlara şimdiden teşekkürler
Birde kurulumda dikkat etmem gereken veya yaptırmam gereken extra birşey var mı
Arkadaşlar kablonet Türksat taahhütüm bitti eski modemim fiber değil modemlerin değişeceğini söylediler sizce hangi modemi almalıyım birde router e mutlak gerek duyuluyor mu teşekkürler
Arkadaşlar mutfak için Samsung LT24D310ES 24 modelini aldık(bu modeller için servis ücretli geliyormuş) merkezi çanak var bir kaç kezdenedim uydu kurulumunu ama turksatı bulamadım yada beceremedim webde daha çok smart modeller için anlatılmış uydu bulma kanal arama ve kaydetme konusunu en baştan anlatabilirmisiniz yada konuyla ilgili video linki verebilirmisiniz acil
Arkadaşlar mutfak için Samsung LT24D310ES 24 modelini aldık(bu modeller için servis ücretli geliyormuş) merkezi çanak var bir kaç kezdenedim uydu kurulumunu ama turksatı bulamadım yada beceremedim webde daha çok smart modeller için anlatılmış uydu bulma kanal arama ve kaydetme konusunu en baştan anlatabilirmisiniz yada konuyla ilgili video linki verebilirmisiniz
Merhaba arkadaşlar panasonic st 33 neo plazma tv sorunsuz çalışırken son 3 aydır kendi kendine kapanıp açılıyor bazen saat başı bazen arka arakaya 3-4 defa bazen günde 1defa bunu tekrarlıyor zamanlayıcısı kapalı rsivire da herhangi bir kapanma olmuyor sadece tv kapanıp açılıyor servise götürdüm 430 tl ye sc power board tamir edildi (serrvise gittiğinde hiç çalışmıyordu)şimdi tv çalışıyor ancak kapanıp açılma devam ediyor servis birkaç gün takip edin dedi ama devam ediyor. kablo net tv kullanıyorum güç kablosunda bir sorun görünmüyor akım koruyucu tunçmatik prizim de var neden olduğunu anlamadım resetlemek çare olur mu yalnız güç kablosunun tv ye takılan kısmı üç ayrı kablo şeklinde bağlantı yapılıyor güç kablosunu değiştirsem olabilir mi o tip güç kabloları piyasada varmı yardımınız için şimdiden çok teşekkür ediyorum
lütfen bir fikir verin
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 214
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 65.795 (Bu ay: 512)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.