Teğmen
04 Temmuz 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 4 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bu c2 nin kamerasını kullanarak yolladığım fotoğraflar iphone da nereye kaydoluyor acaba? Konuşmada duruyor fakat kayıt yerini bulamadım
gece gece yine böyle hissettim. gelin sohbet edelim. pm de atabilirsiniz.
Windows10 un yanına ubuntu kurmuştum. Fakat silmem gerekti. Ubuntu için ayırdığım alanı biçimlendirdim. Bir dahaki bilgisayarı açtığımda grub ekranıyla karşılaştım. Such no partition erroru. Ne denediysem olmuyor windowsa geçiş yapamıyorum. En önemlisi de BIOS a giremiyorum. Yardımcı olabilecek var mı? Format atıp pc yi kurtarsam da olur bilgilerimin yedeği var.
varsa bi pm atabilir mi bir şey danışmak istiyorum
Böyle bir günlük yazacağım uzun soluklu olmasını istiyorum. Bu sene yeni yerleştim üniversiteye. Özel hayatımdan kesitler ve mezun olup kariyer sahibi olana kadar yaptıklarım başımdan geçenler kısaca benden bahsetmek istiyorum. Bir deftere yapacağım bunu fakat blog açıp oraya aktarsam sizce birkaç dost bulabilir miyim? Yoksa sadece deftere mi yazmalıyım sizin fikriniz nedir
Var mı başka tobba yerleşen? Bi ön tanışma olur pm den numaranızı felan atabilirsiniz
Bilgisayar 35.1k
Makine 36.1k

Ben 32.4k yım. Bu ikisinin de gelmeme ihtimali var mı?
Tobb %50 bilgisayar mühendisliği yazmayı planlıyorum. Sıralamam 32.4k geçen sene 35100 ile kapatmış. Gelir mi? Altına mecburen makine yazacağım o da 36100 ile kapatmış. Bunların gelmeme olasılığı var mı?
35K lık yere 32.4 k ile girebilir miyim?
Lise sona kadar mühendislik düşünüyordum. Son yıl diş hekimliği hayalim oldu. Gerçekten istedim ve bu hedefle çalıştım.

Ygs1 23k
Ygs2 19k

Mf3 23k
Mf4 32k geldi malesef.

Bu ilk senemdi. Mezuna kalmaya ailem hayır demiyor ama istemiyor da. Başkent üniversitesi ücretli tutuyor fakat yıllık 40bin lira ödenecek para değil.

Bir sene daha kalsam gerçekten çok korkuyorum. Ya daha kötüsü gelirse? Ya seneye de iyi bi yere yerleşemezsem? Eğer mezuna kalmazsam tobb %50 düşünüyorum. Siz ne tavsiye edersiniz? Mezuna kalmak kötü bir şey midir? Çok kararlı biri değilim ama mezuna kalırsam mecbur olarak pc telefon bunları bırakırım hiçbişeye vakit ayırmam diyorum. Ama bilemiyorum bununla ilgili tecrübesi olan var mı? Yardım edebilir mi birileri?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Mesaj Sayısı: 119
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 359
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 6.778 (Bu ay: 113)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 217 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.